Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen jó barátnők voltunk, ma...

Régen jó barátnők voltunk, ma ellenségek!?

Figyelt kérdés

Apróságon vesztünk össze, és ma már nem is szólunk egymáshoz.

Én direkt nem mondtam róla senkinek semmi rosszat, nem akartam olajat a tűzre, ő ennek ellenére olyanokat kezdett híresztelni rólam, hogy az hihetetlen. Próbálok úgy tenni, mintha nem érdekelne, elvégre nincs igaza, de akkoris idegesít, hogy így akar lejáratni. És sajnos vannak akik el is hiszik neki.:S és most sokan akik csak felületesen ismernek, azok nem tartanak normálisnak, mert hittek a pletykának. ő meg ettől népszerű lett, amire én meg féltékeny. és legszívesebben én is elkezdeném így lejáratni, de akkor meg lesüllyedek az ő szintjére. már az is zavar, ha csak meglátom.

Bár én se kezelem szerintem ezt jól, mert állandóan mindenkinek meg akarok felelni, és emiatt különösen rosszul esik.


2012. márc. 25. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
hát az lenne a legjobb, ha tudomást sem vennél róla, ugyahogy mondod ne süllyedj lee a szintjére, a másik meg hogy mások mit gondolnak ne érdekeljen, gondolom van rajta kivül más barátod akivel elvagy.
2012. márc. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szakítsd meg bele a baráti kapcsolatot, és ne foglalkozz azzal, hogy mit pletykál mögötted. Értelmes ember soha nem ítélkezik két fél vitájában úgy, hogy csak az egyik felet hallgatja meg.


A volt barátnőd azzal akar népszerű lenni, hogy úgy viselkedik, mint egy neveletlen hároméves? "Összevesztünk, most aztán én vagyok a sértett fél és országnak-világnak elhordom a másikat a háta mögött, megalázom és azt várom, hogy mindneki nekem szurkoljon és én legyek a jani?" Szerinted ez milyen viselkedés?


Szerintem ne süllyedj le ennek a volt barátnőnek a szintjére, mert ha lehúzott a saját szintjére, ott már legyőz a rutinjával és a primitivitásával. Ne legyél olyanné, mint ő. Mondjon, amit akar, előbb-utóbb mások is megunják, amiket össszehord.


Sírd ki magad otthon, és keress egy hozzád méltó barátnőt, ne egy primitív libát.

2012. márc. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont így jártam egy barátnőmmel. Mi össze se vesztünk, csak egyre inkábvb kezdett elegem lenni a sok hazudozásából meg szarkavarásából, ezért elkedtem mellózni a tásasáát, nem nagyon kerestem, de nem akartam én rosszban lenni vele, csak nem akartam a közeli barátnője se lenni, mert nem egyszer kevert kínos szituba a hazudozásaival. Aztán meghívott a szülinapjára, de nem mentem el, mert pont aznap volt az enyém is, és ünnepeltem a párommal és a családommal, nem volt ekdvem az ő szülinapját ünnepelni a sajnátomon. Na, ezzel hadat üzentem neki, azóta egyfolytában hülyeségeket pletykál rólam. Az a baj, hogy van egy jó közös barátnőnk, és sokszor kimaradok a buliból, mikor vele találkozik.
2012. márc. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Néha a legnagyobb barátokból lesznek a legnagyobb ellenségek."-És ez igaz fordítva is..

Amúgy ne törődj vele.Felesleges.

2012. márc. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megszakítottam vele amúgy minden kapcsolatot, szóval én már nem beszélgetek vele, de visszahallom innen-onnan, hogy miket mondott!

És ahogy a második írta, igen arra számít, hogy majd neki "szurkolnak", engem meg kiutálnak. Van akinél nem jött be neki, másnál meg igen.:S Olyankor szokott felidegesíteni a sunyi arckifejezése.

Csak ezzel, hogy nem csinálok semmit, így azt hiszi, hogy én vagyok gyenge, és szabadon áskálódik ellenem. De én meg képtelen vagyok menni másokhoz, és duruzsolni a fülükbe ellene.:S

2012. márc. 25. 12:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!