Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még remény, hogy újra...

Van még remény, hogy újra barátnők legyünk?

Figyelt kérdés
Sajnos az egyik "barátnőmmel" már nem vagyunk barátnők. Sok olyan dolgot tettem amit nem lett volna szabad. Pl: féltékeny voltam a barátjára mert vele többet van, sokat hívogattam, rosszul esett mikor más barátnőjével volt stb. Most csak ismerősök vagyunk ritkán (hetente 1x beszélünk de akkor se sokat). Én szeretném ha idővel (pár hónap) múltán azt mondja, hogy megint lehetünk barátnők. Amiket tettem azt megbántam és szeretném ha megbocsátana. Csak nem tudom mit kellene tennem. Remélem valaki tud tanácsot adni, előre is köszönöm. 19/L
2012. febr. 25. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
felhívod telefonon, és ezt amit leírtál, szépen elmondod neki:):)
2012. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkàbb személyesen :)
2012. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És tedd hozzá, azt is hogy gyerekesen viselkedtél.


Istenem, én az oviba csináltam ezt, hogy féltékenykedtem a legjobb baricsnőcsimre, mert egy másik barcsinőcsijével játszott...

2012. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!