Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Már nagyon...

Most mit tegyek? Már nagyon régen megszeretném kérni a barátnőm kezét, de valami mindig közbejön és másra kell a pénz, így nem tudom megvenni a gyűrűt. Már nagyon idegesít, régóta tervezem.

Figyelt kérdés
Mindig jön valami plusz kiadás és mindig pont akkor.Mindig félre rakok valamennyit,de hónap elején aztán mindig jön valami plusz váratlan kiadás amivel nem tudok várni.Szóval már nagyon idegesít a helyzet.Már vagy 4-szer megvolt rá a pénz,2-szer el is mentem kinézni,de mindig közbe jött valami váratlan kiadás.Nagyon idegesítő!Ráadásul annyira nem is keresek jól ez a baj.Mindig nagynehezzen összekuporgatom,aztán mindig valamire kell,amit egyből bekell fizetni.
2015. febr. 26. 13:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nézz ki egy olcsóbb verziót... ugyanis én sem hordom az eljegyzési gyűrűmet csak a karikagyűrűt, szép gesztus az elején ,de ennyi.Ne legyen túl gagyi,de nem kell nagyon drágának sem lennie.Az a lényeg miként adod oda(legyen ötletes a lánykérés), ha a barátnőd szeret,nem fogja érdekelni mi hány karát
2015. febr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Őt is ismerve csak fehér aranyat akarna.Egyet kinéztem,azt fogom neki megvenni,az mellől nem tágítok.Az neki való!Nem giccses,nem mű sza.r,tényleg szép,igényes és nem is drága,de nem is gagyi.Viszont azzal megint várhatok vagy 2-3 hónapot mire összejön..Ku..rva idegesítő már,hogy már lassan 1 éve nem tudom megvenni.Nem azért mert nem akarom,mert besz..ri vagyok,hanem az a ku..rva pénz mindig.
2015. febr. 26. 13:24
 3/16 anonim ***** válasza:

Ezen igazán ne görcsölj. Nézz körül itt, a nemesacél ékszerek nagyon olcsók, és tartósak, ráadásul szépek. :)


Tessék:

[link]

2015. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy, ha ennyire nincs pénzetek, de ő elvárja a fehéraranyat, gondolom elvárja majd az álmai esküvőjét is. Arra mikorra lesz pénzetek ilyen iramban?

Persze össze lehet kéttanúval házasodni, mi is ezt tettük, bár mi tudatosan, nem azért, mert nem telt másra.

2015. febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

ma 13:26


Nem várja el,én akarok neki azt venni,ennyi az egész.Tudom,hogy az aranyat nem szereti,ezüstöt meg nem fogok neki venni.Nem fogok neki sz..rt venni..én döntöttem a fehér arany mellett.Amit kinéztem fehérarany lánykérő gyűrű,az 32 ezer ft.

2015. febr. 26. 13:28
 6/16 anonim ***** válasza:
A nemesacél is olyan színű, és tartós is. Nekünk a jegygyűrűink azok, nagyon jól bírják a strapát, és senki sem akarta elhinni, milyen potom összegért vettük.
2015. febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

ma 13:25


Köszönöm a linket,de ilyet biztos nem fogok neki venni.Inkább akkor még gyűjtök.Már 4-szer félre tettem rá,40 ezer ft-ot,de valami ku..rva csekket mindig be kellett fizetni,váratlan kiadásként.Persze pont akkor.Amit kinéztem neki,amellől nem tágíttok:)

2015. febr. 26. 13:31
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor kérd meg a kezét, ha majd együtt is tudtok élni (mármint lesz hol együtt lakni). Ha ennyire nem akar összejönni, biztos ő a neked való lány? Mindenesetre foglalózd le a gyűrűt valamennyivel és fizesd ki hónapok múlva a teljes árat, ha másként nem megy, nehogy ne legyen az a gyűrű, amit kinéztél.
2015. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hiába, ilyen a magyar, erején felül akar teljesíteni. :) Hát mi nem b***tunk el ennyit a gyűrűkre, de nem is okozna gondot bármikor kicsengetni az árát. Mi a gyűrűd árának háromszorosát félretesszük havonta, pedig nem keresünk túl jól. Kinek mi a fontos. Nekem nem az, hogy drága gyűrű csillogjon az ujjamon.
2015. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

ma 13:33


Nem tudom miből és honna vetted,hogy nem élünk együtt?:)2 éve együtt élünk.Teljesen egyedül,ketten lakunk egy 60nm-es lakásba,ami félig a milyenk.Én is dolgozom és ő is.Mt képzeltél,anyucinál lakunk otthon vagy mi?:)

2015. febr. 26. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!