Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Barátnőm már nem úgy élvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőm már nem úgy élvez el mint régen. Látszik rajta hogy már nem a régi. Most csak zihál. Régen még bele remegett. Mi lehet az oka?.

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 23:23
1 2 3 4 5
 31/48 anonim válasza:
33%
29-es.:*a boss megérkezett*😌
2021. júl. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
20%
Cseréld le egy fiatalabbra, ami jobban szív. :) A kapcsolatok sajnos nem tartnak örökké. A szerelmet azért találta ki a természet, hogy a párokat legalább a gyerek megszületéséig együtt tartsa, utánna már nem fontos a párkapcsolat. A gyereket egyértelműen arra használja a csaj, azért alszik együtt vele, hogy így ussza meg a "kötelező" szexet.
2021. júl. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
Az nem normális hogy vele alszik szerintem sem 5 éves lesz.
2021. júl. 11. 02:08
 34/48 A kérdező kommentje:
Azért mert így szokta meg. Ez a válsz részéről. Meg majd külön alszik, ha nagyobb lesz. Mikor 13 évesen addig én meg várják mikor bújik oda egyszer hozzám.
2021. júl. 11. 02:11
 35/48 anonim ***** válasza:
94%
Miért járna félre??? Nekem sincs kedvem dugni, és nem azért, mert lenne valakim. Dehogy van.
2021. júl. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
87%
Én se nedvesednék, ha 5 éves gyerekkel még mindig csak "Barátnő" lennék. Te konkrétan leszarod a nőt és nem veszed komolyan a kettőtök kapcsolatát. Mit vársz, nem is értem...
2021. júl. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%

Változatlanul fenntartom: Miért nem mész te altatni? Vagy, ha ketten alszanak bent, miért nem mész befeküdni/beülni a másik oldalra te is?

Miért jobb a hálószobátokban duzzogni, mint egy pisis, amiért nem dgni akar, hanem gyerekezni?


Úgy viselkedsz, mintha te is gyerek lennél, mintha azt a figyelmet, amit a gyerekre fordít, személyesen tőled rabolná el, mert neked kell a középpontban lenned. Nem normális, ha valaki elsősorban konkurenciaként tekint egy ötéves gyerekre, amint nincsenek maximálisan kielégítve az önző kis érdekei. Olyan apákban ilyen fel sem merül, akik ugyanannyit vagy többet foglalkoznak a gyerekkel, mint az anya, mert ők is ugyanúgy ragaszkodnak a saját, közös kis rituáléikhoz a gyerekkel.


Nem meglepő, ha a két gyerek közül inkább azt választja, aki nem csinál kötelességkérdést az együttlétből, és nem köti ki, mikor, hogyan és az ő részéről milyen teljesítménnyel menjen végbe, csak örül, amiért vele lehet.


Azok a nők szoktak csak anya-üzemmódban működni, akiknek nincs elég lehetőségük, hogy az otthoni életben más módon is kibontakozzanak az anyán kívül.

Van lehetősége hobbit végezni úgy, hogy nem zargatja közben senki? Van lehetősége rendszeresen eljárni egyedül felnőtt programra vagy barátokkal? Rendszeresen van olyan, hogy csak te vagy otthon a gyerekkel, ameddig ő elintéz valamit vagy elugrik valahova? Amikor mindketten otthon vagytok, akkor egyenlő arányban figyeltek a gyerekre, vagy elsősorban ő tartja számon, szüksége van-e valamire? Az óvodába te is össze szoktad készíteni öltöztetéssel, uzsonnacsomagolással, stb vagy csak elviszed? El tudna menni otthonról azzal a tudattal több napra, hogy minden rendben lesz, mindent ellátsz, ami a zavartalan hétköznaphoz kell?

2021. júl. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj,de ez kurvra nem segítség,hogy csak akkor foglalkozol a gyerekkel és a háztartási dolgokkal, amikor épp szabadságon vagy


Mit jelent havi 1x ?


Így persze én is bealudnék munka, gyerek,háztartás mellett

Persze nem lenne energiám a szexre ...



Szépen minden nap, igen is tedd oda magad, nehéz a szervezés tudom,de megoldható


Nem tudom ki,hogy jár dolgozni

De leíróm a mi napi rendünket nekünk is van egy 4 éves gyerek+ egy kutya.


A legfontosabb!! hogy mindent online intézünk,posta, csekk, telefonszámla, bevásárlás.



Párom fix 7-15 dolgozik.

Én felváltva,délelőtt-délután

6-14, 14-22 ráadásul én mint nő fizikai munkát végzek raktáros vagyok

Párom irodában dolgozik,ez se mindegy mert,vannak napok amikor este 20 már én is alszok mert elfáradtam.


Délelőtt műszakban 7-15,6-14

Reggel én viszem le a kutyát, otthon csinálok reggelit,indulok,dolgozni.


Párom öltözteti és viszi a gyereket az oviba


Én 14.20 haza érek, főzök ami 3 napig kitart, és leviszem a kutyát, 15-16 pihenek egyedül


Párom hozza haza a gyereket.

Párom és én közösen takarítunk ami napi 15 percet vesz igénybe így,hogy segít,és nem rám marad minden


Pihenünk tv, beszélgetés, játszunk a gyerekkel.

Én viszem ágyba a gyereket,ilyenkor este nézhet mesét,fél órán belül alszik


Este 21 szex, 11 éve vagyunk együtt, nekünk se olyan a szex mint amikor 2 éve együtt voltunk,de mi tudunk erről beszélgetni,hogy fel kéne dobni valamivel az intim pillanatokat

És vettünk már különböző kiegészítőket, hancur párbaj társasjátekot

Van,hogy csak szex előtt beülünk az ágyba egy jó pohár borral


Délután műszak nehezebb !

7-15,14-22


Épp váltjuk egymást

Ilyenkor párom viszi le a kutyát.

Én intézem a gyereket az oviba


A bank posta csekk bevásárlás online maradt továbbra is

Így tudok pihenni egész nap,mellette főzök takarítók

Dolgozok

Párom megy a gyerekért

Ő van vele egész nap, ő játszik vele, ő viszi ágyba

Épp elég feladat a lányunkkal lenni ezért besegítek a páromnak azzal,hogy főzök és takarítók


Hazaérek 23kor

Van,hogy éjfélkor szexelünk vagy megbeszéljük,hogy reggel keljunk fel egy fél órával előbb,de figyelünk egymásra


Heti 2x péntek,szombaton elmegyünk kettesben randizni

Mozi,fagyi, süti,strand.

Elmegyunk egy jó masszázra

2021. júl. 11. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
96%

Amikor szabadnapos vagyok a gyerek egész nap rajtam van


Ebből a hozzászólásbol látszik, hogy milyen apa is vagy


Nem veszed ki minden nap a részed a gyereknevelésben

Nem veszed ki a részed minden nap a háztartásban

Nem segítesz a feleségednek

Már csak egy dugó pajtársat látsz a feleségedben


Dugjunk egyet, menj a gyerekhez vissza, csináld a dolgodat


Szeirntem neked csak olyan valaki kellett,aki moss, főz takarít,kiszolgál,és megdug.

Érzelmekkel,gondokkal,te nem akar foglalkozni, mert nem érdekel


Ne haragudj ilyen férj mellett dugj mást,ne engem

2021. júl. 11. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

11, nekem is. A kérdés. 😂


Vajon miért nem élvezi a szexet, pedig hozok csokir. Ilyen hülye férfi nincs.

2021. júl. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!