Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Barátnőm már nem úgy élvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőm már nem úgy élvez el mint régen. Látszik rajta hogy már nem a régi. Most csak zihál. Régen még bele remegett. Mi lehet az oka?.

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 23:23
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
42%
Valóban kamunak tűnik nekem is
2021. júl. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom megcsalásra gyanakszol. Oda meri adni a telefonját? Ha nem akkor előfordulhat, hogy máshoz jár. Biztos jó még az a piton? Nem rosszindulatból kérdezem.
2021. júl. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk ha elalszik a gyerek mellett gyakran, akkor valószínűleg kimerült... te is kiveszed a részed a gyerekkel kapcsolatos és háztartásbeli dolgokból? Vagy ez mind ráhárul egyedül? Esetleg dolgozik is mellette?
2021. júl. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Én minden nap hozok neki valami meglepetést csokit, fagyit vagy bármit meg teszek neki. Az én részemről szerintem mindent meg teszek, hogy érezze gondolok rá.
2021. júl. 11. 00:10
 15/48 anonim ***** válasza:
96%
Már bocs, de pont lesz*rnám a csokit, fagyit, akármit, ha munka után nekem kell egyedül foglalkozni a gyerekkel és egyedül intézni a vásárlást, főzést, takarítást és mosást is. Ezekben segítesz? Ne azt írd, hogy miket veszel neki hogy érezze hogy gondolsz rá. Te is kiveszed a részed az otthoni teendőkből vagy mindent neki kell csinálnia??
2021. júl. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező a 15-ös választ hagyd a fenébe, azt derítsd ki hogy a barátnőd félrejár, vagy nem kíván, vagy hogy haragszik-e rád:D
2021. júl. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Amikor szabadnapos vagyok a gyerek egész nap rajtam van. Apa így Apa úgy. Te csináld meg a hajam te add fel nekem a ruhámat. Oviba is én viszem amikor itthon vagyok, főzök, mosok mire haza ér a munkából. A Pitonom is állandóan fel áll rá. Én tényleg mindent meg teszek. Nem értem tényleg. Már lassan ott tartok kár így élni. Ha látod a másikon, hogy nem nagyon akar téged.
2021. júl. 11. 00:20
 18/48 anonim ***** válasza:
9%
Félrejár a nőd báttya
2021. júl. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
15%
Ezt bizony meg kell neki mondani, hogy neked ez így nagyon nem fekszik és ahogy az előbb is írtam kérd el a telefonját, ha nem adja nagyon nagy gáz van.
2021. júl. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
91%

Egyszerűen gyerek függő a párod, már rég nem kéne mellette aludnia, le kéne erről szoknia a nejednek. Nincs házaséletetek, ő csak anya módban van és amíg ezt nem hozod fel nem is fog változni semmi. Ülj le vele és mondd el, hogy nem csak apa szeretnél lenni hanem férj/szerető is, mint régen, kellene néha egy szenvedélyes este, randi akármi. Együtt kitaláltok valami kompromisszumot.

De ez hogy folyton a gyerek mellett alszik el túlzás, nem hiszem hogy kamuzik csak már nem tudja kikapcsolni az "anya mód"-ot.

2021. júl. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!