Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért feltételez legtöbb csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért feltételez legtöbb csaj ebben szexuális utalást?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy egy kis segítség kellene szőrtelenítésben. Kozmetikus nem vállalja be. Hajnyírót + fésűt kéne használni (ezeket természetesen biztosítom)


Nem, nem a nemiszervemről van szó, de lényeg h alsógatya nélkül kéne lennem közben. Miért nem tudják ezt (meztelenség) kicsit természetesebben kezelni a nők? Igazából nem is kéne, h szakember legyen az illető, nem bonyolult a munka.


2021. jún. 21. 23:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 A kérdező kommentje:
A férjed max téged csinál meg pik-pakk. De amilyen sokat lógsz itt, már ez is kétséges...
2021. jún. 23. 01:08
 72/81 anonim válasza:
93%
így segítsen neked bárki is... szánalmas vagy
2021. jún. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 A kérdező kommentje:
Látom a tyúkszemedre léptem, de nem akartam, hogy fájjon. Az, hogy a zurrad a hónalját meg a farkát le tudja csupaszolni hajnyíróval, még nem jelenti azt, hogy a hátsó combján lévő szőrét is adott méretre tudná vágni. Persze ha lenne neki, s nem egy felpüffedt, kopaszodó, márványos bőrű csupasz csiga le nne eleve
2021. jún. 23. 01:20
 74/81 anonim ***** válasza:
72%
Léteznek trimmelők, aminek konkrétan egy fésű az eleje. Egy vak ember le tudná tolni magának 3 perc alatt, adott hosszra, ezeknek állítható az eleje. Párom is elég szőrös, de felnőtt férfi, két ügyes kezével le tudja szedni, ahonnan akarja, nem életképtelen. Lehet torzítani, meg másokra mutogatni, hogy nem értik ezt a fantasztikus hülyeséget, de attólmég egy beteg perverz vagy, teljesen egyértelmű, más esetben megoldanád,ezer módszer van rá. Majd biztos fésűvel fogja egy nő nyírni a combod/feneked... Senkit sem érdekelnek az intim részeid, főleg ha olyan szép vagy, mint amilyen okos.
2021. jún. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
100%

Te maga lehetsz a jeti, igazam van?

Na mivan, Elon Musk Starlinkje elhozta a netet a Himalájára? :D

2021. jún. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam hogy tud magyarul a jeti.
2021. jún. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 A kérdező kommentje:

Igen, én vagyok a yetti, és van net. Hurrá!


8:37-es ez egy nagyon hasznos válasz, legalábbis segítő szándékú. Köszi :) Ez a trimmelő miben különbözik egy hajnyírótól? Hogyan működik?


"le tudja szedni, ahonnan akarja"

Bocsi de pontosabban hol (testrészek), és milyen hosszúságot szokott előállítani?

2021. jún. 23. 09:30
 78/81 anonim ***** válasza:
Írd be, hogy szőr trimmelő, vagy elektromos szőr nyíró, aztán nézz körül. Úgy működik majdnem mint egy hajnyíró, csak kisebb, könnyen kezelhető, erre találták ki.
2021. jún. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 A kérdező kommentje:
Na és a férjed ezzel milyen hosszúságot szokott előállítani, és milyen testrészeken? Ez lenne a lényegi kérdés, mert netre én is írhatok bármit, meg az összes aljas marketinges
2021. jún. 23. 10:08
 80/81 anonim ***** válasza:
55%

Trimmelőhöz csak úgy mint a hajnyíróhoz adnak külön fejeket.

Olyan hosszúra vágod amilyen fejet raksz rá.

Az enyém 1mm től 3 centi ig megy ha jól tudom. A nagyobbakat nem használtam sose.

2021. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!