Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért feltételez legtöbb csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért feltételez legtöbb csaj ebben szexuális utalást?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy egy kis segítség kellene szőrtelenítésben. Kozmetikus nem vállalja be. Hajnyírót + fésűt kéne használni (ezeket természetesen biztosítom)


Nem, nem a nemiszervemről van szó, de lényeg h alsógatya nélkül kéne lennem közben. Miért nem tudják ezt (meztelenség) kicsit természetesebben kezelni a nők? Igazából nem is kéne, h szakember legyen az illető, nem bonyolult a munka.


2021. jún. 21. 23:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
72%
Inkább fond be, az a tuti hidd el, most amúgy is divatos.
2021. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 A kérdező kommentje:
A seggemen nem látom befonni. De azért köszi a tippet Mr. Troll
2021. jún. 21. 23:33
 3/81 anonim ***** válasza:
90%
Nem trollkodásból, de én nem szoktam ott boroddválni, meg rövidre nyírni, pláne nem még fésiülgetnkli,és érdekes módon a lányok nem panaszkodtak, deha nektek tízenéveseknek ez ekkora probléma, akkor nem tudok segíteni a tanácsaimmal...
2021. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 A kérdező kommentje:
Nem kértem tanácsot, főként nem ilyen ízléstelen, proli tanácsot.
2021. jún. 21. 23:39
 5/81 anonim ***** válasza:
81%
miért lenne szexuális utalás? egyszerűen gusztustalan és nem akarják megcsinálni
2021. jún. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
80%
Mivan?? Fésű meg hajnyíró? Fazonra akarod vágni a fenék szőröd vagy mi?? Ha le akarod szedetni a szőrt akkor borotvával vagy gyantával lehet. A gyantázást vállalják a kozmetikusok. Borotvával meg eléred egyébként ha csak nem vagy 200 kiló. Lehet a stílusos és a megfogalmazásod miatt ódzkodnak tőle?
2021. jún. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 A kérdező kommentje:
Köszi, ez már korrekt hozzászólás! Amúgy nem vagyok már tizenéves.
2021. jún. 21. 23:43
 8/81 anonim ***** válasza:
50%
Elnézést a helyesírási hibákért, ki fogom dobni a telefonom, de hogy ebben mi a proli azt szerintem magad sem tudod...
2021. jún. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 A kérdező kommentje:

23:43-as, arra esetleg gondoltál már, hogy nem ennyire 1 bites a válasz?


Nem akarom legyantázni, meg borotválni sem. Rövidebbre szeretném nyírni, de nem csupaszra. Olyan 1 centi és 2 cm közötti hossz jó lenne.

2021. jún. 21. 23:46
 10/81 anonim ***** válasza:
76%

Nem minden kozmetikus csinál férfiaknak intim gyantát, de van jópár amelyik igen. Felhívod megkérdezed, előbb-utóbb lesz olyan amelyik elválall.

Azt meg hogy érted, hogy "természetesebben kezeljék a nők"? Egy nem kozmetikus nőtől várod hogy egy szál phaszba öltözve illegesd magad előtte vagy mi?

2021. jún. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!