Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért feltételez legtöbb csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért feltételez legtöbb csaj ebben szexuális utalást?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy egy kis segítség kellene szőrtelenítésben. Kozmetikus nem vállalja be. Hajnyírót + fésűt kéne használni (ezeket természetesen biztosítom)


Nem, nem a nemiszervemről van szó, de lényeg h alsógatya nélkül kéne lennem közben. Miért nem tudják ezt (meztelenség) kicsit természetesebben kezelni a nők? Igazából nem is kéne, h szakember legyen az illető, nem bonyolult a munka.


2021. jún. 21. 23:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
81%

És egy lány fenekén fazonra nyírni a dzsungelt? Azt is segitenél? Persze fésűvel meg hajnyíróval.

Hagyjál már, persze, hogy szívesen fogdosnád lányok fenekét... Azt megvagy lepődve, hogy a tiédet senki. Te vagy a tipikus nem megértett nice guy...

2021. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
54%

20


"Én pl szívesen segítenék pl egy lány seggét bekenni/befújni önbarnítóval"


És közben pont ugyanúgy merevedésed lenne, mint akkor, ha egy csaj bizergálná egy fésűvel a fenekedet.

2021. jún. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 A kérdező kommentje:

"pont ugyanúgy merevedésed lenne, mint akkor, ha egy csaj bizergálná egy fésűvel a fenekedet"


X'D

Az a baj, hogy magatokból indultok ki. Hogy állna már fel ilyesmitől? Jesszum pepi! Nem vagytok kicsit perverzek?

2021. jún. 22. 00:20
 24/81 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy egy kicsit perverz, hogy elvárod, hogy valaki a nagy szőrös seggeden nyírja neked a szőrt???
2021. jún. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok perverz, és nem nagy a seggem. Ez is csak üzlet, ne kapd fel a vizet.
2021. jún. 22. 00:25
 26/81 anonim ***** válasza:
68%
Ezt sok millióan maguknak csinálják nők és férfiak is. Egy prosti, de szerintem kozmetikusok is bevállalják üzleti alapon.
2021. jún. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 A kérdező kommentje:
Szerintem meg 0-24 otthon ülő fogalmatlan szűz-kibic vagy.
2021. jún. 22. 00:40
 28/81 anonim ***** válasza:
100%
Na várjunk csak. Tehát te azt állítod a kérdésben hogy nincs benne semmi féle szexuális utalás viszont amikor valaki azt javasolja hogy férfi csinálja meg akkor azzal jössz hogy homofób vagy. De ha nem szexuális dolog lenne részedről akkor nem érdekelne ki csinálná, homofób meg max úgy lehetsz hogyha valami szexuális dologról van szó. Nem érzed hogy a kettő nem fér össze?
2021. jún. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
94%

Pont ezt akartam mondani.

Bizonygatod, hogy nincs benne szexuális, de barátok segítségét nem kéred, mert homofóbok. Hmm...

2021. jún. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 A kérdező kommentje:
28-as, felesleges érvelgetned, nem a bíróságon vagy. Racionálisan végiggondolva azt kell mondanom, hogy igazad van. Viszont ember vagyok, vannak érzéseim (amik nem logikusak, de valósak). Sorry, ez van :((
2021. jún. 22. 07:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!