Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A támogatáson alapuló kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A támogatáson alapuló kapcsolatok, hogy szoktak létrejönni és mik a feltételek?

Figyelt kérdés

Hogy talál egy pasi támogatható lányt és álltalában, hogy működik ez a dolog?


Mennyit szoktak kérni az ilyen lányok?

Mit adnak cserébe?

Egy ilyen lány a támogatottsága alatt, csak a támogatójával, vagy mással is lefeküdhet?

Ez nem hírdetés, csak érdekel...


Van itt olyan akinek volt része ilyen kapcsolatban akármelyik félként?


Előre is köszi!



2017. jan. 18. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Ha pénzes vagy rádrepülnek a pillangók, nem kell keresni.
2017. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lányok/nők mind pénzéhes ribik! Havi 100 ezret is elkérnek! És igen, le feküdnek mással is!
2017. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%

Van olyan kapcsolat ami nem ezen alapul?

Minden nő a "biztonságot" keresi.

2017. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kérdező az ilyen ingyenélő rib.ik nem 15-20ezret kérnek mint a profik,hanem alkalmankênt 50-60ezret!

Lehúznak csak

2017. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*prostik
2017. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
3-4 ezer egy prosti. Miről beszéltek? Tévhit hogy valaki 50ezret fizet egy dugásért, csak mert kicsit jobb a körités a luk körül.
2017. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát én Őszíntén úgy gondolom, hogy egy átlag egyetemista csaj jár a pasival, a pasi bemutathatja társaságban is mint barátnőt, stb. Tehát olyan mintha a barátnője lenne. Cserébe a férfi vesz a csajnak drága ékszereket, fizeti a lakhatását (esetleg nála lakik) és ezeken felül van egy havi fizetése... Meg láttam startapron olyan hirdetést ahol egy másod diplomán dolgozó nő azt hirdette, hogy magas szintű támogatást keres és oda írta, hogy 300/400 ezres ajánlatokkal ne is keressék.

De nemtom, hogy ez mennyire átlagos.


Amúgy köszi a válaszokat! :)

2017. jan. 18. 20:45
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Fent voltam azon a bizonyos szerető kereső oldalon. Bár nem támogatót kerestem, mivel nem vagyok rászorulva, egyszer kaptam egy olyan levelet, ahol a konkrétan leírta, hogy nagyon megtetszettem neki, mennyit adna havonta és mit kellene ezért tenném. Azt hittem, hogy leesek a székről, micsoda óhajai voltak. Az összeget havi 200 000 forintra fixálta, plusz még különböző "extrák" mint nyaralás egzotikus országokba, ékszer, telefon, ruha vagy ami megtetszik.

Cserébe nekem a lehető legdiszkrétebben kellet volna kezelni a kapcsolatot, 0-24-ben készen állni a hívására, szexelni az üzleti partnereivel is néha, meg szviger klubba járni velük, ahol nézheti, hogy hogyan szexelnek velem mások.

Nem vagyok egy szívbajos típus, de ott akkor úgy elgondolkoztam azon, hogy ennyire nem tisztelik meg bizonyos férfiak a nőket? Normális nőnek egy ilyen ajánlat sértő szerintem.

2017. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nemtudom, 30 fele nekem inkább egy titkárnő féleség kellene.

Hazamegyek melóból este, finom vacsorát főz, intézi a számlákat, bevásárol, tanácsokat ad ruhavásárláskor, segít öltönyt választani... ha hazamegyek akkor kedves, és nem egy házsártos pic.csa. Egyben life coach is... semmi szexuális szolgáltatást nem várnék el, max ha ő is akarná. Esetleg közös programok, filmnézésés este a takaró alatt, vacsi mellett... stb..


Oké ez egy ideális feleség, vagy barátnő lenne.

Csakhogy sajnos akikkel mostanában jártam kb elviselhetetlenek voltak egy idő után, és inkább kimerítették a szociális energiáimat... semmi kedvem nem volt találkozni este 10 óra munka után még egy nővel aki lehúz csak :D

Jó az meg az én hibám, hogy alig érek rá, alig vagyok otthon... dehát ilyenek a fiatal feltörekvő évek. Semmi kedvem/ erőm már belevágni egy új kapcsolatba, meg ismerkedni se és futni ugyanazokat az érzelmi libikóka köröket.


Na szóval ilyen nő nincsen? Kb 400 nettót is fizetnék egyszer / hó ilyen munkáért :D

2017. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen találni, volt hogy nekem is sikerült (sajnos most épp nem) de semmi esetre sem prosti jellegre gondolok mert nyilván a szex része egy ilyen viszonynak de más is, akár egy hosszú hétvége tengerpart miért ne vagy egy kellemes este és igen úgy hogy nem elbújva egy olcsó motelben hanem kiülve valahová .
2017. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!