Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért feltételez legtöbb csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért feltételez legtöbb csaj ebben szexuális utalást?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy egy kis segítség kellene szőrtelenítésben. Kozmetikus nem vállalja be. Hajnyírót + fésűt kéne használni (ezeket természetesen biztosítom)


Nem, nem a nemiszervemről van szó, de lényeg h alsógatya nélkül kéne lennem közben. Miért nem tudják ezt (meztelenség) kicsit természetesebben kezelni a nők? Igazából nem is kéne, h szakember legyen az illető, nem bonyolult a munka.


2021. jún. 21. 23:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
72%

40

Komyan mondom ez már szánalmas hogy ennyire életképtelen vagy, hogy egy nyamvadt seggborotválásra nem vagy képes, szerintem ez nálad inkább valamiféle hatalmi játék lesz, hogy azért is egy nő borotválja neked, valamilyen súlyos komplexusod lehet.

2021. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
Megnéznélek Facebookon. Én is pesti vagyok. Írd le privátba a neved vagy küldj egy linket a profilodról aztán meglátjuk
2021. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
100%

Hiába gondolkodom már rajta éjszaka óta, még most sem értem mit nem tudsz magadnak megoldani ezen.


Veszel egy kisebb felakaszthatós tükröt, amit bárhová oda tudsz támasztani, nem a falra van rögzítve. (Gondolom ennek a hiánya okozza a problémát)


Hanyatt fekszel elé, felhúzod a lábaidat mint a babák pelenkázáskor, és tökéletesen letudod magadnak szőrteleníteni a combod hátuljának felső részeit. Ezután a jobb oldaladra fordulsz, felhúzod a bal lábadat, és kényelmes hozzáférésed van a a bal farpofádhoz. Majd ezt megismétled a másik oldallal is.


Ha a farpofáid között is akarsz szőrteleníteni, akkor leguggolsz, és belülről kifelé, a végbélnyílásra merőleges mozdulatokkal le tudod szedni a szőrt. Én így csinálom magamnak tini korom óta, erre bárki képes tükör nélkül is.

2021. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltam, ezekben a pózokban az egész hátsó combomhoz, és a fenekem egész területéhez kényelmesen! hozzáférek, úgyhogy innentől kezdve bármit írsz az csak kifogás.
2021. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 A kérdező kommentje:

43 és 44-es!

Hiába pörögsz rajta, nem fogsz rájönni hogy miért. Kell némi logika, és el kell különíteni a borotválkozást a komplex, 2 eszközös (könnyebben elrontható!) mozdulatoktól.

2021. jún. 22. 23:19
 46/81 anonim ***** válasza:
100%
45-ös Én a hajamat is le tudom nyírni esztétikusan magamnak. A te seggedet, pöcsödet meg senki sem látja, nehogy már 2mm számítson. Rettentően lúzer vagy, ha nem tudod felvállalni, hogy erre izgulsz.
2021. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
100%

De, már rájöttem.


Mert egy perverz állat vagy, és mindenképp kell valaki, aki megcsinálja neked. Ha magadnak csinálod arra nem izgulsz fel.

2021. jún. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
100%
Mi a lópikulának kell fésülgetni amúgy? Egy komplett sérót akarsz a seggedre? Akkor fodrászhoz menj.
2021. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 A kérdező kommentje:
47, bárcsak így lenne!
2021. jún. 22. 23:34
 50/81 A kérdező kommentje:

48, nem tudom miért kell feleslegesen sértegetni. Ne rám haragudj, amiért nincs annyi érzéked/logikád/elméleti ismereted/gyalorlati tapasztalatod, hogy belásd; a rózsaszín lufid nem a valóság.


Egy férfi emberen a szőrszálak nem merőlegesen állnak kifelé a bőrből (megjegyzem, nőknél sem, csak a túlborotvált világban ez már fel sem tűnik). Kivéve, ha süniről van szó.


Így ha a hajnyírót pl 12mm -re állítom, és áttolom, abból nem 12 mm lesz. GONDOLKODJ, okosabb leszel tőle, és kevésbé bántó.

2021. jún. 22. 23:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!