Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért feltételez legtöbb csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért feltételez legtöbb csaj ebben szexuális utalást?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy egy kis segítség kellene szőrtelenítésben. Kozmetikus nem vállalja be. Hajnyírót + fésűt kéne használni (ezeket természetesen biztosítom)


Nem, nem a nemiszervemről van szó, de lényeg h alsógatya nélkül kéne lennem közben. Miért nem tudják ezt (meztelenség) kicsit természetesebben kezelni a nők? Igazából nem is kéne, h szakember legyen az illető, nem bonyolult a munka.


2021. jún. 21. 23:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
74%

"Viszont ember vagyok, vannak érzéseim (amik nem logikusak, de valósak)"


Akkor ha belegondolsz, az is ugyanígy érthető, és érdemes lenne elfogadnod, hogy azoknak a nőknek is vannak érzései, akiket te hiába kértél fel erre az alsógatya nélküli fenék trimmelős mutatványra, és azt érzik, hogy nincs ehhez kedvük, vagy kifejezetten ellenérzésük van ezzel kapcsolatban - akár logikus számodra, akár nem.

2021. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
62%
Jó, te tényleg egy beteg perverz vagy. Ehhez még tükör se kell, normális felnőtt ember ezt megoldja, de még a tinik is.
2021. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 A kérdező kommentje:

10:49-es, ezt irtad:

"ha belegondolsz, az is ugyanígy érthető"


Szerintem nem ugyan így (mert egészen más a szitu, nem azonos neműekről lévén szó), de végülis érthető, igen.


11:24, te csak simán egy korlátolt, destruktív görcs vagy.

2021. jún. 22. 11:43
 34/81 anonim ***** válasza:
54%
Olyan szánalmas vagy.. Legalább vállald be, hogy erre izgulsz, (ezért utasítja el a kozmetikus), de ezzel nem lenne probléma, ha lenne valaki, és vele ki tudnád élni. Ha van 2 kezed és tükör, akkor ehhez nem kell segítség, felesleges erre fogni.
2021. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 A kérdező kommentje:

"Ha van 2 kezed és tükör"


Gyakorlati tapasztalaton túl a logikát is mellőzi a megnyilvánulásod. A jóindulatot pedig már meg sem említem.

2021. jún. 22. 12:13
 36/81 anonim ***** válasza:
Félre téve azt ,hogy ki és hogyan csinálja meg, szerintem simán vissza vágni gyanta helyett hülyeség. Úgy fog szúrni mint az állat.
2021. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 A kérdező kommentje:

Köszi, 12:533-as. Ez egy konstruktív válasz. Nem, nem fog szúrni mert kb 1 centisre szeretném. Az már nem szúr.


A gyantázott viszont benőhet, (sajnos erre hajlamos vagyok , más területen tapasztaltam) ráadásul nem akarok csupasz lenni. Akkor letolnám az egészet nullással azt kész.

2021. jún. 22. 22:09
 38/81 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező merre laksz? Hajlandó vagyok segíteni, ha nincs kéjenc fejed XD

De előre szólok, hogy egyetlen szexuális célzás vagy egy fél erekció, és kopasz csíkot nyírok a fejed közepére. Keresztbe!

2021. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
100%
mielőtt beindulna a fantáziád, nem vagyok már 18 éves nádszál kisasszony, szóval gondold meg jól.
2021. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 A kérdező kommentje:
Nincs kéjenc fejem :D Teljesen átlagos arcom van, kedves szemekkel. Lecsekkolhatsz fészbúkon is. Budapesti vagyok, és nem barátnőt keresek. Szóval mindegy hogy mennyire vagy vékony vagy vastag, göndör, egyenes, vörös, barna, fekete, ázsiai vagy egyebek.
2021. jún. 22. 22:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!