Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért feltételez legtöbb csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért feltételez legtöbb csaj ebben szexuális utalást?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy egy kis segítség kellene szőrtelenítésben. Kozmetikus nem vállalja be. Hajnyírót + fésűt kéne használni (ezeket természetesen biztosítom)


Nem, nem a nemiszervemről van szó, de lényeg h alsógatya nélkül kéne lennem közben. Miért nem tudják ezt (meztelenség) kicsit természetesebben kezelni a nők? Igazából nem is kéne, h szakember legyen az illető, nem bonyolult a munka.


2021. jún. 21. 23:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
100%

Te ismerted be majdnem, hogy erre izgulsz.


Akkor miért lennék én a perverz azért, mert a fésűről és a hajvágóról a fodrasz jutott eszembe?

2021. jún. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 A kérdező kommentje:
Nem ismertem be semmit. Teljesen fogalmatlan vagy. Lásd be: fogalmad sincs, miért kéne a fésű. Innentől nincs miért írnod,csak epét fröcsögsz.
2021. jún. 23. 00:24
 63/81 anonim ***** válasza:
Akkor miért kell a fésű? Ha nem azért, hogy a kesze-kusza összevissza nőtt szőrszálakat szépen egy irányba fésüld, hogy egyenletesen 1cm és 2 cm közé tudd vágni?
2021. jún. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 A kérdező kommentje:

"kesze-kusza összevissza nőtt szőrszálakat szépen egy irányba fésüld, hogy egyenletesen 1cm és 2 cm közé tudd vágni"


Bingó! Valakinek leesett. Véégre :)) De szerintem a többség még mindig nem tud elvonatkoztatni a saját ánuszának borotválástól, s van aki nem fogja fel, hogy két teljesen külön műfaj


Közben kicsit összekevertem a válaszadókat, elnézést.

2021. jún. 23. 00:41
 65/81 anonim ***** válasza:
100%

Azt is megtudod magadnak csinálni simán. Nem kell hozzá két kéz. Megfésülöd, leteszed a fésűt, kezedbe a hajvágó, kényelmesen, a fekvő pózban amit írtam, levágod.


És de, képzeld, mindenki vágja hogy mire kell a fésű, azt nem értjük, hogy miért nem tudod magadnak megcsinálni ezt a 2 eszközöst szőrtelenítést, amikor egy fogyatékos is képes lenne rá.

2021. jún. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:

"Nem ismertem be semmit"


"Na várjunk csak. Tehát te azt állítod a kérdésben hogy nincs benne semmi féle szexuális utalás viszont amikor valaki azt javasolja hogy férfi csinálja meg akkor azzal jössz hogy homofób vagy. De ha nem szexuális dolog lenne részedről akkor nem érdekelne ki csinálná, homofób meg max úgy lehetsz hogyha valami szexuális dologról van szó. Nem érzed hogy a kettő nem fér össze?"


A válaszod:


"Racionálisan végiggondolva azt kell mondanom, hogy igazad van. Viszont ember vagyok, vannak érzéseim (amik nem logikusak, de valósak). Sorry, ez van :(("

2021. jún. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 A kérdező kommentje:

"képzeld, mindenki vágja hogy mire kell a fésű"

Nem, nem vagjátok, s főleg nem mindenki. Te konkrétan csak/legalább kapizsgálod.


Voltál már férfival? Nyúltál már hozzá (önszántadból) szőrös férfi lábhoz? Tippelek: nem.

2021. jún. 23. 00:52
 68/81 A kérdező kommentje:

66-os, egy nagyon kedves barátom még egy ölelést sem tartana elfogadhatónak férfi-férfi viszonylatban. Abban megegyezhetünk, hogy ez nem egy kimondottan szexuális dolog.


Ő mégis irtózik a gondolattól is, mert homofób.

2021. jún. 23. 00:54
 69/81 anonim ***** válasza:

Sajnos túl messze laksz, pedig kíváncsi lettem volna mit lehet kihozni a szőrödböl


#38 voltam

2021. jún. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
100%

"Voltál már férfival? Nyúltál már hozzá (önszántadból) szőrös férfi lábhoz? Tippelek: nem."


Konkrétan férjnél vagyok. Ezért is nem értem, hogy mit nem tudsz megcsinálni magadnak, mert a férjem bármi hasonlót megcsinál pikk-pakk.

Te még nagyon tapasztalatlan lehetsz, nyilván most akarod először vágni, ha ennyire nem tudod megoldani.

Kezdj el gyakorolni, majd belejössz. Nem baj, ha elszúrod elsőre, tényleg nem érdekel senkit.

2021. jún. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!