Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék, hogy a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy a párom elfogadja végre, hogy nekem nem jó az anális szex?

Figyelt kérdés
Párom nagyon szereti, igazából csak az ő kedvéért mentem bele, hogy kipróbáljuk. Megtörtént, de nem jött be, kellemetlen volt, egyáltalán nem élveztem, pedig nagyon sok sikosítót használtunk. Azóta párom mindig mondogatja, hogy szeretné, ha lenne, én viszont elmondtam neki, hogy nekem nem volt jó élmény, nem akarom. De látom rajta, hogy szomorú emiatt.
2021. ápr. 12. 09:09
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem próbálkozni kellene. Legyen óvatos, tágítson tovább stb.

Nekem is az első 3 rossz volt aztán a 4. után meg úgy megszerettem, hogy heti 2-szer igénylem.

29L

2021. ápr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%

Hasonló volt a helyzet nálunk is . Eleinte fájt de a férjem nagyon sokszor akarta úgyhogy hagynom kellett neki.


Mostanában is rendszeresen beledugja a fenekembe viszont már régen nem fáj. Meg lehet szokni.

Ha amugy szereted a pasit akkor hagyd neki időnként.

Ha ellazulsz akkor nem fog fájni nagyon


46/n

2021. ápr. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
Vegyél neki egy vibrátort amit a popsiba dugja..te pedig dughatod a punciját közben...mindenki elégedett...
2021. ápr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
A barátod egy egoista önző ember, aki a saját érdekeit helyezné előtérbe nem törődve a fájdalmaiddal. Ha nem képes megérteni, hogy neked ez nemjó, akkor engedd el. Mi is megbeszéltük ezt már kapcsolat elején nem is kérem a páromat és nem is erőltetem rá az akaratomat még csak befolyásolni se akarom pl: hogy játszom a csalódottat...
2021. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

32

Most elmegyek egy félreeső sarokba és egy kicsit kisírom magam.

2021. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!