Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan reagálnátok, ha a barátotok bevallaná, hogy jobban szereti popsiba mint punciba?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 11:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Szakítanék, mert én nem szeretem az anált, ha pedig neki fontos akkor ne húzzuk egymás idejét.
2021. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Semmit leszarom
2021. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Az én pasim is mindíg arrol beszèl hogy fogja kinyalni meg megdugni a popsimat.

Kezdem megszokni. Jó a szex így is csak kicsit többet foglalkozik azzal a lyukkal mint esetleg más.

2021. ápr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Én örülnék neki.
2021. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Én meg a nyalást szeretem jobban, úgyhogy kompromisszunot kötnénk.
2021. ápr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Keresnék egy vastag farkú pasit aki élvezi a puncit.
2021. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Így járt
2021. ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Tekintve, hogy nálam az anál nem játszik, így szakítanék. Feleslegesen húznánk egymás idejét.
2021. ápr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Megmondanám,hogy akkor rácseszett,mert én nem análozok.
2021. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Miért hiszi minden GYK-s kérdező, hogy minden de tényleg minden apró élethelyzetre kell, legyen mindenkinek valami teátrális "reakciója"?


Hogy reagálna? Mit kell ezen reagálni. Ok most már tudod, hogy jobban szereti seggbe. Te meg nyilván jobban szeretnéd Ryan Gosling-al, és akkor mi van? Nem kell mindenre reagálni/véleményt formálni, hátra is lehet dőlni és csendben csak megfigyelni.


Én pl. jobban szeretném néha Shione Cooper-t, Eva Notty seggét vagy Sophie Dee-t dudáit dugni...ez van.


Csajom meg ha rácuppanhatna Jason Momoa-ra, 2 napig ki se venné a szájából...ez van.

2021. ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!