Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék, hogy a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy a párom elfogadja végre, hogy nekem nem jó az anális szex?

Figyelt kérdés
Párom nagyon szereti, igazából csak az ő kedvéért mentem bele, hogy kipróbáljuk. Megtörtént, de nem jött be, kellemetlen volt, egyáltalán nem élveztem, pedig nagyon sok sikosítót használtunk. Azóta párom mindig mondogatja, hogy szeretné, ha lenne, én viszont elmondtam neki, hogy nekem nem volt jó élmény, nem akarom. De látom rajta, hogy szomorú emiatt.
2021. ápr. 12. 09:09
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy nem élvezed, ezért többet nem csinálod.
2021. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Én úgy lennék vele, hogy tiszteletben tartanám a saját érzéseimet, a saját határaimat, és nem tennék olyat, amit nem akarok. Ha egy férfi olyanra vágyna a szexben, amire én nem, akkor elfogadnám, hogy nem klappolunk szexuálisan, és elengedném őt szeretettel.


De esetleg próbálkozhatnál azzal, hogy felhozod, hogy téged elkezdett izgatni a gondolat, hogy te csináld neki análisan egy felcsatolható pénisszel ... mert szeretnéd, hogy hatalmas orgazmusa legyen a prosztata izgatásától.


És mindaddig hangod adnál annak, hogy szomorú vagy, ameddig nem megy bele, és nem válik rendszeressé ez a fajta aktus.

2021. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Elmondod neki hogy neked nem jó. Ha téged szeret és VALÓBAN szeret akkor megérti és elfogadja, együtt érez és nem követel. Ha ez nem áll fent akkor meg tudod hogy nem mélyek, valódiak teljesen az érzései. Vond le belőle a szükséges következtetéseket...
2021. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
18%

Akkor vegyük sorba.


Eljár melózni, haza adja a fizut, elviseli anyádékat, veled jár nyaralni, a szomszéd 17 éves kamaszlánya helyett, akár még hitelt és/vagy gyereket is benyel miattad, de a popidba nem tolhatja be.

Gondolom nem is mehet prostihoz az igényével, mert akkor kiraknád, mi?

2021. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Azta. Honnan tudsz ennyit a kérdezőről és a pasijáról?

Én azt sem gondoltam, hogy együtt élnek.

2021. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
51%
14! Igen, igy van ez. De ha nem jo neki akkor szépen elköszönhet és kereshet magának olyant aki ezt elviseli.
2021. ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz 14! Prostihoz mehet, csak vissza nem jöhet!!!!
2021. ápr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
95%

14-es:

"Eljár melózni,"

Nem tudom melyik korszakba ragadtál le, de manapság szinte minden nő jár dolgozni.


"haza adja a fizut, "

Tévedés. Téves hozzáállás. Együtt tesztek bele a háztartásba, nem egy férfi tartja el a nőt, hanem ketten együtt élnek. Te is enned kell valamit, és ő is. Együtt főztük a közösen vett kajából. Együtt takarítotok a közösen vett vegyszerekből, stb. Nem "haza adja" hanem bele adja a részét.


"elviseli anyádékat, "

Azt hiszed a tiéd annyira elviselhető?


"veled jár nyaralni,"

Jobb esetben a nyaralás kikapcsolódás. Nem nyűg, hanem egy közös program, közös pihenés, amit mindketten élveztek.


"a szomszéd 17 éves kamaszlánya helyett, "

Vagy a Pityuka helyett. Vagy a Mariska helyett. Vagy a szomszéd 10 éves fia helyett. Vagy az anyja helyett. Most mit vársz? Azért a párom, hogy velem legyen amikor tud és szeretne. Nem azért, hogy másokhoz hasonlítson, és azzal hozakoljon elő, hogy mással is lehetne. Ez nonsense.


"akár még hitelt és/vagy"

A hitelt is jobb esetben közösen fizetitek.


"gyereket is benyel miattad,"

Egy férfi is akarhat gyereket, egy férfi is szerethetne apa lenni. Ez nem benyelés, hanem közös döntés.


"de a popidba nem tolhatja be."

Nem. De a tiédbe se dughatok fel egy uborkát gondolom én.


Annyi nőgyűlölet van benned, hogy az szánalmassá teszi az egész lényed, és nem bírod látni az erőtől azt a bizonyos fát.


Gondolom nem is mehet prostihoz az igényével, mert akkor kiraknád, mi?

2021. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
94%

14


Rendben, akkor vegyük sorba a másik oldalról is.


Eljár melózni ugyanúgy mint te, haza hozza a fizut, ugyanúgy, mint te, elviseli a TE anyádékat, az anyádat, aki az esetetek túlnyomó többségében sokkal nagyobb eséllyel osztja neki éveken át a kéretlen tanácsokat, észrevételeket, kritikát azzal kapcsolatban, hogy hogyan vezeti a háztartást, hogyan főz, hogyan gondozza, neveli a közös gyerekeiteket, mint amennyire az ő anyja próbálja neked lenyomni a torkodon, hogy mit hogyan kéne csinálnod a saját életedben.


Veled jár nyaralni másik pasi helyett, akár még hitelt is vállalt veled, gyereket vagy gyerekeket szült neked, végigcsinált X terhességet és szülést annak minden nehézségével, aggódásával, fájdalmával, a közös gyerekeitekhez éveken keresztül kelt fel fáradtan, kialvatlanul éjjelente többször szoptatni, megnyugtatni, lázat mérni stb., miközben te végigaludhattad az éjszakákat.


Évekre lemondott a fizetéséről, hogy jóval alacsonyabb összegű gyedet és gyest kapjon helyette, és lemondott emellett - a munkája jellegétől függően - gyakran a szakmai előmeneteléről, fizetésemelésről, ezt az áldozatot hozva mindazért, hogy évekig a közös gyerekeitekről gondoskodjon napi 24 órában, hogy aztán te szóvá tehesd, hogy te bezzeg milyen jó fej vagy, hogy hazahoztad a fizetésedet.


Jó eséllyel többet főződ rád és a közös gyerekeitekre, mint te, több időt tett bele a háztartási munkákba, a gyereknevelésbe, a gyerekekkel való tanulásba, mint te.


Ezek után te azt nehezményezed, hogy van szex, van orális szex, de ha neki kellemetlen, fájdalmas, és hosszabb távon maradandó egészségügyi következményekkel járhat, vagy egyszerűen csak nem vágyik rá, taszítja, akkor nincs anális szex, és úgy gondolod, hogy ilyenkor a családosdi mellett szíved joga prostikhoz járni, hogy legyen kit ....-be .....-ni.


Ha így gondolkozol, szerintem próbáld megválaszolni saját magadnak őszintén, hogy egy 100-as skálán hová húznád be magadnak a jelet önzőségre, elfogultságra és érzéketlenségre.

2021. ápr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok. Az én párom sem szereti annyira az anált pedig én igényelném... Megpróbáltuk párszor, akkor úgy nézett ki nagyon tetszik neki, viszont magától soha nem hozza fel, sőt mostanában ha én hozom fel sincs benne. Ülj le vele, beszéljétek meg, hogy neked ez kívül esik a komfortzónádon. Esetleg beszéljetek még arról, hogy szexualitás terén kinek milyen egyéb vágyai vannak, mert lehet, hogy van valami még fel nem fedezett közös dolgotok, amiben mindketten örömötöket lelnétek, és akkor az anál hiánya nem okozna gondot. Én tudom, hogy mennyire frusztráló kielégületlennek maradni. Hamarosan én is szeretnék erről beszélni a párommal. Esetemben például nem létfontosságú az, hogy popsiba tudjam őt rakni, nekem inkább a mocskosság tetszik ebben, megeshet, hogy van ebben a témakörben vele közös vágyunk :D 27F
2021. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!