Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék, hogy a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy a párom elfogadja végre, hogy nekem nem jó az anális szex?

Figyelt kérdés
Párom nagyon szereti, igazából csak az ő kedvéért mentem bele, hogy kipróbáljuk. Megtörtént, de nem jött be, kellemetlen volt, egyáltalán nem élveztem, pedig nagyon sok sikosítót használtunk. Azóta párom mindig mondogatja, hogy szeretné, ha lenne, én viszont elmondtam neki, hogy nekem nem volt jó élmény, nem akarom. De látom rajta, hogy szomorú emiatt.
2021. ápr. 12. 09:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Csak szomorú miatta vagy pedig feszegeti a témát?
2021. ápr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
ha nem érti, nem téged szeret, hanem a s*gged lyukát
2021. ápr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor felhozza ezt a témát.
2021. ápr. 12. 09:11
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Neki csak szomorú, neked meg egyenesen fáj. Kénytelen megérteni ezt.
2021. ápr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jó, nem kell csinálni. Ha ezt ő nem érti, cseréld le. Sok normális pasi van.
2021. ápr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a pasit engedd el.

Még egyszer mond el neki, hogy ez a döntésed, és megkéred, hogy tartsa tiszteletben.

Ha pedig tovább feszegeti, akkor nincs vita, ki kell dobni. Hidd el, ezer férfi van aki megbecsül és értékel (bár tudom milyen nehéz toxikus kapcsolatból kilépni).

2021. ápr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Gyökér a pasid.
2021. ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, itt az ideje, hogy elővedd a felcsatolhatóst!

El kell neki mondani, hogy neked nem jó, nem élvezed, de csak akkor fogsz a kedvében járni ha te is kipróbálhatod.

Oknak felhozhatod, hogy legalább élvezed majd a prosztatád miatt... :D

2021. ápr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
18%
Mind kettőtök vágyának ki kell elégülni egy kapcsolatban, így az lehet megoldás, ha Te is többet vállalsz és Ő is ad le kicsit az análok számából, ha nem tudtok kompromisszumot kötni, akkor kell neki valaki aki kielégíti, és ezt nektek kell megbeszélni, hogy ez szerető, prosti, ki legyen.
2021. ápr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
79%

Igen ez eléggé kellemetlen a lány részéről. 😭

Egy kapcsolatban nagyon fontos a beszélgetés, ki mit szeret, és mi az ami kellemetlen neki.

Ha ezt valamelyik fel nem tartja tiszteletben, ne tiszteli a másikat. Ennyi.

Én alapból meg sem engedem a pasinak hogy erre a témára térjen, undorító és nem akarom ez!!!!

Nem kell meg magyaráznom hogy miért??!!

Elég sok mindent meg engedek neki, de ezt nem részleteznem.

A pasiknak könnyű ,ok a perverzek, nem mi. 21L.

Köszönöm.

2021. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!