Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék, hogy a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy a párom elfogadja végre, hogy nekem nem jó az anális szex?

Figyelt kérdés
Párom nagyon szereti, igazából csak az ő kedvéért mentem bele, hogy kipróbáljuk. Megtörtént, de nem jött be, kellemetlen volt, egyáltalán nem élveztem, pedig nagyon sok sikosítót használtunk. Azóta párom mindig mondogatja, hogy szeretné, ha lenne, én viszont elmondtam neki, hogy nekem nem volt jó élmény, nem akarom. De látom rajta, hogy szomorú emiatt.
2021. ápr. 12. 09:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor bemásolom ide azt, amit egy másik kérdéshez már megírtam.

Ott lepontozták 0-ra, pedig ez csak az egyszerű őszinte igazság.


Vannak biológiai adottságok is.


Nekem 19 évesen durva aranyerem lett.


Nem az análtól, azt akkor még nem próbáltam. A fél család küzd ezzel, anyám, nagyszüleim, de a fiatal unokatesóim közül is többen.


Néha felhívjuk egymást, hogy prológust ajánlunk a másiknak.


Tehát: 19 évesen aranyerem lett amit OPERÁLNI kellett.


Konkrétan a duzzadt részt ki kellett vágni. Ki kellett vágni egy darabot a végbelemből. Ettől persze most szűkebb, mint a normális.


Gyógyulást követően(ami nem tartott, csak néhány napig) pár évvel volt pasi, akinek a kedvéért kipróbáltam, mert nagyon izgatta a dolog.


Többször próbáltam.


Nem tágult, vagy nem tudott úgy kitágulni, hogy beférjen.


És szinte éreztem, hogy repedek szét.


Nálam ez nem opció. És nem prüdéria, biológia.

2021. ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

21-es:

Huhh, őszintén sajnállak :/

Mondjuk nem értem, hogy ha a párod tudta, hogy mi történt veled mégis hogy gondolta ezt az egészet.


Nekem pl. a pasimat nem vonzza különösebben az anál, de a plug igen. Nekem már az is nehezen megy fel, pedig szexinek látom magam benne és próbálkozok vele. Azonban egy idő után jött valami aranyér kezdeményezésem nekem is. Szerencsére nem volt olyan durva, mint neked, de néha-néha előjött, és borzalmas volt. Ezek után a párom szóba se hozta, hogy használjak plugot.


Szóval kérdező és mindenki: kitartást, vannak férfiak akik becsülik a testeteket és a döntéseiteket.

2021. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

22-es

Fel volt rá izgulva, látta, hogy sok mocskos dologra rávehető vagyok, mondta, hogy szeretné.

Szerintem csak nem tudta elképzelni, hogy milyen az, amikor aranyered van, hogy az nem csak kellemetlen.

Azt remélte, hogy ellazít, és nagyon jó lesz.

Én meg úgy voltam vele, hogy megpróbálom, hátha.

Ha jó, akkor oké, ha nem jó, akkor azután nem kell magyarázkodnom, meg fogja érteni.

Kérte, megettem, nem volt jó. Nem volt bennem emiatt semmi neheztelés, és még mindig nincs.

Épp ezért vagyok meglepve a kérdező pasiján. Nem kérünk a másiktól fájdalmas dolgot, ez emberi vonás.

2021. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Kedves 14-es válaszoló! Én is ugyanúgy eljárok dolgozni, én is ugyanúgy belefizetek a közös dolgokba, mint ő. Anyámat nem kell elviselnie, mert lelépett amikor még kicsi voltam, max az apámat kell elviselnie, de ő még Felvidéken él, szóval gyakran nem találkoznak. Nincs hitelünk és gyerekünk sem lesz, ugyanis tudatos gyermektelen pár vagyunk. Nem kicsit tévedtél.


A többieknek pedig nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

2021. ápr. 12. 13:07
 25/35 anonim ***** válasza:
3%
Ha gyereket nem akartok (bár amikor az ember már nem 20 éves, akkor azért a gyerek az élet értelme), legalább a szexben teljesedjetek már ki, abban meg anál minimum benne van.
2021. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
95%

"abban meg anál minimum benne van."

Nincs olyan, hogy minimum. Ember! A szex két emberről szól és a két ember öröméről. Ha az egyik félnek nem fér bele valami, akkor tiszteletben kell tartani, vagy ha elengedhetetlen vágya akkor szakítani.

2021. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok a párom pedig 35. Soha nem gondoltuk azt, hogy a gyerek lenne az élet értelme, de ez a téma nem is tartozik ide.
2021. ápr. 12. 13:23
 28/35 anonim ***** válasza:
0%

#26

Pontosítva: a mai kornak megfelelő, átlag szexuális szokásokban benne van az anál, így pontosabb.

Azzal egyet értek, hogy két ember vágyairól, szexuális öröméről van szó, ha nem tudnak megegyezni, akkor, marad a szerető, prosti, szakításból valamelyik, ez így igaz.

2021. ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

“ Pontosítva: a mai kornak megfelelő, átlag szexuális szokásokban benne van az anál, így pontosabb.”


Ez csak a te képzeletedben. Az anál nincs benne az “átlag szexuális szokásokban”. Egy kisebbség gyakorolja, és a nők 90%-a nem is igényli.

2021. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

"Pontosítva: a mai kornak megfelelő, átlag szexuális szokásokban benne van az anál, így pontosabb."


Nem. Ennyi fűznék hozzá.

2021. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!