Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megengednétek ilyen helyzetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednétek ilyen helyzetben a párotoknak, hogy mással is szexeljen néha?

Figyelt kérdés

Mivel nekem nincs orgazmusomszex közben, tudom hogy ez a páromat eléggé lelombozza és szüksége lenne arra az érzésre, hogy egy nő elélvezzen a farkától. Igazából ez jogos, mivel fordítva én se tudnám évekig nélkülözni a párom orgazmusát.

Így az érdekelne, hogy ti ilyen esetben tudnátok adni lehetőséget arra a párotoknak, hogy ezt az élményt megkapja valaki mástól?

Persze nem engedném el olyan gyakran, de arra gondoltam talán havi 1-2x kibírnám, ha mással lenne, mert biztos nagyon feltöltené őt, férfinek érezhetné magát.

Mit gondoltok erről?

30 körüliek vagyunk, neki még nem mondtam ezt, de ő jelezte már sokszor hogy zavarja hogy nincs orgazmusom, innen jött az ötlet


2021. ápr. 7. 23:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
Ez most kinek szolt?
2021. ápr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
48%
Nézd, szerintem ezt így és itt nem lehet megfejteni. Ha te tényleg ezt érzed helyesnek, akkor beszéld meg a pároddal. Én teljesen el tudom képzelni azt, hogy ő nem akarna emiatt más nőkkel lenni. Azt is el tudom, hogy ez egy működőképes dolog lenne, de azt is, hogy szétmennétek idővel. Ezt nem lehet megjósolni előre. Ha te tényleg ezt érzed jónak, akkor beszéljétek meg.
2021. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező, ebbe bele fogsz bukni :D

Most még jó ötletnek tűnik, te vagy a tündéri barátnő, aki bármit megtesz a párja boldogságáért stb. De pár hónap, és igenis zavarni fog téged, hogy más lányokat képes a párod orgazmushoz juttatni. Illetve a párod is megtapasztalja, hogy mire képes, hiába nincs így, de még a végén te fogsz rosszul kijönni a helyzetből, amiért nem vagy képes orgazmusra...

2021. ápr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy olyanok is válaszolnak akik nem értik mit írtam le. Nem tudják értelmezni a mondatokat és így a válaszukba is hülyeséget írnak. Ráadásul vitába is szállnak másokkal. Persze így név nélkül kevésbé ciki, de nagyon leégetitek magatokat az ilyen kaliberű hozzászólásokkal, mint amik itt tegnap este óta érkeztek. Tipikusan félreérti, hülyeséget tanácsol, ítélkezik, jósolgat. Erre ne haragudjatok, de senki se volt kíváncsi..
2021. ápr. 8. 16:59
 55/65 anonim ***** válasza:

Es te komolyan mit vartal, mar nem azert? Ahogy mondtad, ez egy anonim oldal, osszejon az agyhalott nep jol kioktatni.

Nyilvan egy megoszto dolgot posztoltal, tehat tenyleg nem ertem ezt.

2021. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 A kérdező kommentje:
Nyilván tudtam, hogy nagyon sok buta ember van itt, de nem számítottam ilyen 55 oldalas csatározásokra. Meg nem is értem mi bajuk van azoknak, akik ilyen stílusban írnak..
2021. ápr. 8. 19:00
 57/65 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező!

Véleményekre voltál kíváncsi. Kaptál, vagy sem?

2021. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 A kérdező kommentje:
#57: Igen, de nem Rólam vagy a kapcsolatomról kértem, hogy bárki alkosson véleményt:) csak aki buta, az nem értette a kérdést. Erről beszélek
2021. ápr. 8. 19:37
 59/65 anonim ***** válasza:
93%

Kiírtál egy megosztó kérdést. A "mit gondoltok erről" mondattal pedig a véleményüket kéred. Tehát nem tudom mit vársz? Mindenki tapsoljon, hogy milyen előrehaladott és megvilágosult gondolkodásmóddal bírsz?


Ez pont egy annyira kényes téma, ami az emberek többségében aktuális vagy nem létező sebeket tép fel; az egyik mély félelmüket hozod felszínre ezzel.


Nem, nem normális a gondolkodásod mindenesetre, akár van orgazmusod, akár nincs. Ha fétised a cuckold, akkor azzal kezd legközelebb, bár akkor sem lesz kevésbé megosztó az egész téma.

2021. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest a kérdés így szól: "Megengednétek ilyen helyzetben a párotoknak, hogy mással is szexeljen néha?"

Konkrétan véleményekre kérdez rá. Az a tárgya a kérdésnek, hogy mindenki mondja meg a tutit, és ehhez képest sokan mégsem tették. Ez az oldal egy szennycsatorna legtöbbször, mindenki önmaga igazolására és mások minősítgetésére használja a legegyszerűbb kérdéseknél is, pl nekem nem voltak hajlandók megválaszolni, hogy mit lehet felvinni egy repülőre mert arról ment az okoskodás hogy hogyan kell repülni meg milyen jegyet kell megvenni. De ennél a kérdésnél szokatlanul értelmes választ adott a többség és ahogy látom jó részük még nem is a magánélet minősítésére mentek rá, ami egészen kivételes :) De ettől függetlenül mindenkit elutasított a kérdező és elkezdte bizonygatni a sajét szexuális hozzáállását annak is, aki ezt fel se hozta. 🤷 Csak hogy ilyen kényes kérdésnél érdemes megbizonyosodni arról, hogy amit az egyik önként is megtenne a másikért, abban szintén tudna-e számítani a másik féltől, a hosszútávú bizalom érdekében.

2021. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!