Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megengednétek ilyen helyzetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednétek ilyen helyzetben a párotoknak, hogy mással is szexeljen néha?

Figyelt kérdés

Mivel nekem nincs orgazmusomszex közben, tudom hogy ez a páromat eléggé lelombozza és szüksége lenne arra az érzésre, hogy egy nő elélvezzen a farkától. Igazából ez jogos, mivel fordítva én se tudnám évekig nélkülözni a párom orgazmusát.

Így az érdekelne, hogy ti ilyen esetben tudnátok adni lehetőséget arra a párotoknak, hogy ezt az élményt megkapja valaki mástól?

Persze nem engedném el olyan gyakran, de arra gondoltam talán havi 1-2x kibírnám, ha mással lenne, mert biztos nagyon feltöltené őt, férfinek érezhetné magát.

Mit gondoltok erről?

30 körüliek vagyunk, neki még nem mondtam ezt, de ő jelezte már sokszor hogy zavarja hogy nincs orgazmusom, innen jött az ötlet


2021. ápr. 7. 23:43
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem két út lehet csak működőképes. Vagy mindketten engeditek a másikat, vagy monogámok vagytok. Ez, hogy te elengeded őt, ő meg marad aki féltékeny rád ha akár rámosolyogsz egy másik srácra, az halott ötlet. Nem fogják mások itt eldönteni, hogy éld a magánéleted, én csak azt mondom, ha mérlegelsz, azt hosszú távon körültekintően tedd, ha te ilyet fogadsz el önzetlenül, akkor nem árt, ha megtudod, ugyanezt ő is képes-e érted.
2021. ápr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
De akkor egyáltalán soha nem volt még orgazmusod? Nem is önkielégítesz?
2021. ápr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:

Elolvastam végig, azért nem értem miért “lenne”.

Ez van. Kijelentő módban, jelen, múlt és ha így marad jövő időben is.

Te elhagynád, vagy lennél mással, akiből ki tudsz váltani orgazmust, ez a feltételes mód, a másik meg a valóságotok.

2021. ápr. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:

Én is azt szeretném már tudni, amit a 22es kérdez: szex közben nincs csiklói sem, vagy amúgy sem, onkielegites útján sem?


Amúgy negjegyzem, én is rengeteg pasival voltam korábban és én is a 30 felé vagyok már elég közel és nekem is most történtek nagy áttörések, pedig már én is lemondtamba kielegulesrol és én is ugyanezt mondtam mindig, hogy orgazmus nélkül is imádom a szexet.

Ami a titok nyitja, az a kommunikáció.

2021. ápr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 A kérdező kommentje:

#21: én nem vagyok az a típus mint itt dokan gyk-n hogy 'na ha nem nyaksz ki nem szoplak le' :D meg mindent csakis akkor teszek meg, ha a másik is megteszi. És csakis annyit amennyit a másik is megtesz. A szerelem nem így működik. Sőt még szexkapcsolatban se voltam ilyen soha. Ha valamit megteszek, azt a másikért teszem, mert örömomet lelem abban hogy adhatok. És nem várok semmit cserébe. Ha mindkét ember ilyen egy kapcsolatban, akkor alakul ki az igazán jó szex.

Szóval én ebben a témában se gondolom hogy nekem is ugyanannyiszor kéne mással dugnom és úgy leszünk egálban. Nekem nincs igényem másra. Neki meg megnyitnám a lehetőséget, ha akar él vele.

2021. ápr. 8. 00:15
 26/65 A kérdező kommentje:
Masztival is csak nehezen tudok elélvezni, de akkor azért legtöbbször szokott sikerülni. De ez mindegy is mert szex közben sok pasival sokféleképp próbáltam, nem megy. Legfeljebb párom előtt tudnék masztizni de az is sok idő és akkor nem a farkától élveznék el így az nem olyan érzés
2021. ápr. 8. 00:18
 27/65 anonim ***** válasza:
29%
Én férfiként adnám ezt a megoldást és tetszene. A másik, hogy egy nőt, aki ekkora gesztust tesz felém és ennyire önzetlen azt nagyon megbecsülném, mert ritka kincs az ilyen. Eszembe nem jutna elárulni és igazából kívánni se tudnék ennél jobbat, szóval kizárt h elhagynám emiatt.
2021. ápr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha ennyire biztos vagy az igazadvab, akkor minek írtad ki a kérdést?


Az utolsó hozzaszolasod után pedig világos, hogy neked a fejedben van a gond.


És tudod mit? Kib*szott jó érzés a partner előtt elélvezni, főleg, ha közben ő is asszisztál és ugyanolyan buszkeseggel tölti el a férfit is, mintha a farkaval sikerült volna ezt elérnie.

2021. ápr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 he84 ***** válasza:
Hát kérdező, te fogalmaztál hiányosan, nem értelmeztem rosszul. Azt írtad szex által nem tudsz elélvezni. Ez azt jelenti valójában, hogy a behatolásos szex által hüvelyi úton nem tudsz, ami a legtöbb nőre szintén igaz. Így hát te írtad hiányosan, amiért megkérlek ne engem okolj és máskor fogalmazz pontosabban! Köszi. Más is úgy értelmezte, ahogy azt kell, mert csak behatolásos szex általit írtál, hogy úgy nem megy. Már az elején oda kellett volna írnod, hogy csiklói által se megy és akkor nyilván másképp és egyúttal jól értettük volna elsőre.
2021. ápr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 A kérdező kommentje:
#27 én is így gondolom hogy az ember megbecsüli azt aki ilyen áldozatot hoz érte. Szerintem ez már a szeretetnek egy magasabb, melyebb szintje amire kevesen képesek
2021. ápr. 8. 00:31
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!