Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megengednétek ilyen helyzetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednétek ilyen helyzetben a párotoknak, hogy mással is szexeljen néha?

Figyelt kérdés

Mivel nekem nincs orgazmusomszex közben, tudom hogy ez a páromat eléggé lelombozza és szüksége lenne arra az érzésre, hogy egy nő elélvezzen a farkától. Igazából ez jogos, mivel fordítva én se tudnám évekig nélkülözni a párom orgazmusát.

Így az érdekelne, hogy ti ilyen esetben tudnátok adni lehetőséget arra a párotoknak, hogy ezt az élményt megkapja valaki mástól?

Persze nem engedném el olyan gyakran, de arra gondoltam talán havi 1-2x kibírnám, ha mással lenne, mert biztos nagyon feltöltené őt, férfinek érezhetné magát.

Mit gondoltok erről?

30 körüliek vagyunk, neki még nem mondtam ezt, de ő jelezte már sokszor hogy zavarja hogy nincs orgazmusom, innen jött az ötlet


2021. ápr. 7. 23:43
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
42%

Írjátok le még 121szer a hülyeséget. Fantáziátok sincs elképzelni hogy mit gondolhat a kérdező, nemhogy képességetek arra hogy elvonatkoztassatok a saját kicsinyes világotoktól.

60, kifejezetten egysíkú baromságokat olvastam végig. Nem értek veled egyet. Talán azért mert volt nyitott kapcsolatom és tudom mit jelent, te meg nem?

2021. ápr. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
92%

#61

De, már vagy negyedszerre írom, hogy amit írtam, annak semmi köe nem volt a nyitott kapcsolatok vs. monogám kapcsolatok közötti vitához, ha már abból nem lett volna egyértelmű amit írtam, ha egyébként ettől a kettőtől eltekintve egyébként nem írtam volna le külön is hogy "nem mások fogják eldönteni, hogyan éld a magánéleted", és emellett nem írtam volna le még kétszer hogy "egy szóval sem írtam arról hogy monogámia vagy nyitott kapcsolat legyen" emellett arról hogy miről érdemes meggyőződni a nyitott kapcsolatnál, viszont igen. Tehát ehhez már 5szörösen kell hülyének lenni, hogy valaki ne tudja értelmezni :D

2021. ápr. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
0%
Hű, nem is gondoltam volna hogy van ilyen nő, mint te. Elfogadnálak;)
2021. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
100%
Gratulalok 63as, elfogadnad mi? Innen latom hogy csak azt latod benne hogy parkapcsolatban kefelhetsz szabadon, nyilvan kb ennyi jutott el a kerdesbol az agyadig :D
2021. ápr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 he84 ***** válasza:

Nem én nem értem, amit erről írtál kérdező, hanem te nem érted jól. Akkor visszaidézem újra és értelmezd most már jól:

"te fogalmaztál hiányosan, nem értelmeztem rosszul. Azt írtad szex által nem tudsz elélvezni. Ez azt jelenti valójában, hogy a behatolásos szex által hüvelyi úton nem tudsz, ami a legtöbb nőre szintén igaz. Így hát te írtad hiányosan, amiért megkérlek ne engem okolj és máskor fogalmazz pontosabban! Köszi. Más is úgy értelmezte, ahogy azt kell, mert csak behatolásos szex általit írtál, hogy úgy nem megy. Már az elején oda kellett volna írnod, hogy csiklói által se megy és akkor nyilván másképp és egyúttal jól értettük volna elsőre."

Nem toltam semmi hülyeséget, de ha szex közbent ír valaki, az elsősorban a behatolásos (dugásos) szexet jelenti. Erre mondtam, hogy szex közben hüvelyi orgazmusa a legtöbb nőnek nincs. Ha csiklói sincs, az külön van, az nem úgy szex közben, akkor arra is érdemes lett volna külön kitérni, mert a szex közben már elmondtam mit jelent és más így így értette, láttam. Nem az igazamat bizonygatom, hanem próbálom veled tisztázni, megértetni mire gondoltam, de mintha direkt nem akarnád jól megérteni,... És nem idéztem, hanem nagyjából mondtam mit írtál erről.

2021. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!