Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megengednétek ilyen helyzetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednétek ilyen helyzetben a párotoknak, hogy mással is szexeljen néha?

Figyelt kérdés

Mivel nekem nincs orgazmusomszex közben, tudom hogy ez a páromat eléggé lelombozza és szüksége lenne arra az érzésre, hogy egy nő elélvezzen a farkától. Igazából ez jogos, mivel fordítva én se tudnám évekig nélkülözni a párom orgazmusát.

Így az érdekelne, hogy ti ilyen esetben tudnátok adni lehetőséget arra a párotoknak, hogy ezt az élményt megkapja valaki mástól?

Persze nem engedném el olyan gyakran, de arra gondoltam talán havi 1-2x kibírnám, ha mással lenne, mert biztos nagyon feltöltené őt, férfinek érezhetné magát.

Mit gondoltok erről?

30 körüliek vagyunk, neki még nem mondtam ezt, de ő jelezte már sokszor hogy zavarja hogy nincs orgazmusom, innen jött az ötlet


2021. ápr. 7. 23:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
63%
Vagy ez vagy a szakítás?
2021. ápr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
54%

Persze

Ha nem zavar, hogy akár bele is szerethet az új punciba és akkor neked lesz lapát 😂😂😂😂

2021. ápr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:

#1 nem hiszem hogy szakítana velem, nagyon szeret. Sosem zsarolt ilyesmivel még közvetetten se. Ez tisztán az én agyszüleményem

#2: Nyilván nem fog beleszeretni, nem fognak napi szinten beszélni meg romantikázni. Ez csak a dugásról szólna. Ott alvás sincsen.

2021. ápr. 7. 23:48
 4/65 anonim ***** válasza:
48%
😂😂😂 hat ha massal akar kefelgetni akkor kihajitanam mit macskat sz@rni. Es keresnek olyan pasit aki ki tud elegiteni, nem ossze-vissza kurogat.
2021. ápr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
57%
Mi már beszéltünk erről ugyanezért. Egyelőre tagadja, hogy hiányzik neki a női orgazmus, de szerintem ez lesz, amit írtál.
2021. ápr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
62%

Kevés ilyen ember van, aki a saját önzőségén túl tud lépni a párja kedvéért.

Igazán szép gesztus lenne tőled.


Főleg azok után amit itt kapni fogsz a többi nőtől.

2021. ápr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 he84 ***** válasza:
91%
Figyelj kérdező, a legtöbb nő csak behatoláso szex sotán pénisz által nem tud elélvezni, úgy néz ki te se. Így ezt ne várd el, hanem vezesd rá inkább a párodat a csikló általi ingerlésekre, akár kézzel csinálja neked, akár szájjal is. A legtöbb nő csikló ingerlés által tud elélvezni. Persze csak akkor, ha a nő elengedi magát és ha a férfi türelmesen úgy csinálja, ahogy az adott nőnek jó. Ám ezt nem árt rendszeresen jelezni, vagy elmondani a párodnak, főleg közben, ez fontos. Kissé fura, hogy 30 körüli létetekre ezeket nem tudjátok, már elnézést. Nem kell ezért mádik nőhöz engedned, hanem így kéne jól együtt megoldanotok türelmesen. Ha meg beleszeret a másik nőbe esetleg, akkor lehet hogy elhagy téged.
2021. ápr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
86%

Ez hülyeség, semmiképp se csináld. Tényleg fennállhat a veszély, hogy akkor beleszeret másba, és elhagy.

Csiklói orgazmusod sincs?

Amúgy az is opció, hogy megjátszod, mintha lenne, és legalább megnyugszik. Egyébként inkább a problémát kéne megoldani. Esetleg próbáljatok ki más szexpózokat. Nekem pl. lovagló pózban nincs orgazmusom, azt nem is erőltetjük. Nekem oldalazva szokott lenni a legjobban. Illetve maszturbálhatsz is és magadnak kitapasztalod, hogy a legjobb. De nehogy más nőhöz küldd könyörgöm, hidd el, még lelkileg össze is roppannál.

2021. ápr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem tudom, az én barátnőm sem tud elélvezni, csak csiklói orgazmusa van. Ettől függetlenül látom rajta, hogy élvezi a szexet, hiszen ez nem csak arról szól, hogy elélvezzünk.
2021. ápr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
94%
ahahah nem :D pont ilyen nő vagyok, nincs sehogy orgazmusom, soha nem is volt, még masztitól sem. ha van párom, akkor ezt tisztázom vele és ha nem fogad el úgy ahogy vagyok, akkor nem illünk össze. a szexet magát imádom, és ha egy pasi nem tud túllépni a komplexusain, hogy ő sem fogja itt megváltani a világot ( de nem is kell) akkor nem fogom élvezni a szexet..ha ilyennel állna elő, hogy ez neki hiányzik és pótolhatatlannak érzi és képtelen elfogadni engem, akkor szakítanék, monogám vagyok.
2021. ápr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!