Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megengednétek ilyen helyzetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednétek ilyen helyzetben a párotoknak, hogy mással is szexeljen néha?

Figyelt kérdés

Mivel nekem nincs orgazmusomszex közben, tudom hogy ez a páromat eléggé lelombozza és szüksége lenne arra az érzésre, hogy egy nő elélvezzen a farkától. Igazából ez jogos, mivel fordítva én se tudnám évekig nélkülözni a párom orgazmusát.

Így az érdekelne, hogy ti ilyen esetben tudnátok adni lehetőséget arra a párotoknak, hogy ezt az élményt megkapja valaki mástól?

Persze nem engedném el olyan gyakran, de arra gondoltam talán havi 1-2x kibírnám, ha mással lenne, mert biztos nagyon feltöltené őt, férfinek érezhetné magát.

Mit gondoltok erről?

30 körüliek vagyunk, neki még nem mondtam ezt, de ő jelezte már sokszor hogy zavarja hogy nincs orgazmusom, innen jött az ötlet


2021. ápr. 7. 23:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
23%
Kerdezo, teljesen felesleges feltenned ezt a kerdest, az emberek mindig igy fognak reagalni :( te leszel a szolgalelku pedig csak sokkal melyebben erted a parkapcsolatot mint o. A tarsadalom szemeben peldaertekunek es kovetendo peldakent tartott kapcsolatok a legritkabb esetben oszinten boldogok, legjobb esetben is csak egy eros szeretette alakult szerelem. Nem gondolod hogy az altalad feszegetett tabutemak belefernek ebbe :) Ne foglalkozz masokkal,nem fognak veled egyeterteni, de nem is szamit... remelem a parod is hasonloan gondolkodik mint te es akkor egy igazan hosszu es tartalmas eletetek lesz egyutt. Sok mindent tudnek irni de nem akarom a tuzet szitani meg sortuz ele allni, eleg lesz a sok piros kez :D hajra
2021. ápr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
93%
Hat, kedves 41-es, a mi kapcsolatunk a parommal igy is eleg hosszu es tartalmas, hogy nem kefelgetunk felre. Tudod, vannak olyan emberek, akinek nem az az eletceljuk vagy a legfobb vagyuk, hogy minel tobb emberrel fekudjon le. Ettol nem lesz senki kapcsolata unalmas vagy kevesbe tartalmas. Lehetnek vagyai az embernek, de ne tegyunk ugy, mintha ezeket mindenki kapcsolatara ki kellene vetiteni es normalissa tenni.
2021. ápr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
95%
+ azt is gondolom, es kerlek kedves Kerdezo ne vedd zokon, hogy az a szemely, aki ezt a kerdest feltette, rohadtul nem gondolja komolyan, hogy ezt tenylegesen engedelyezne a parjanak, csupan vegso elkeseredese miatt mar ez az opcio is megfordult benne. Legalabbis a kerdesebol es a valaszaibol ez jon le nekem.
2021. ápr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
53%
Pedig a beszukult tarsadalmi gondolkodas a parkapcsolatokrol rengeteg boldogtalan embert "nevel". Nem gondolom hogy mindenki kapcsolatara ki kene vetiteni, azt is elfogadom ha te vagy barki igy boldog, termeszetesen igy is lehet tartalmas kozos eletet elni viszont kimaxolni a tartalmat nem hiszem hogy ki lehet. Persze nem is feltetlen kell, de vannak akik vagynak ra. A vagyaid megelese pedig teljesen mas szinten mozog egy olyan kapcsolatban ahol nincsenek korlataid a masik fel miatt mint amiben vannak. Termeszetesen nem csak a szexre ertem, sot a szex csak egy apro szelete ennek az egesznek.
2021. ápr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
93%

En azt gondolom, hogy ez a te szubjektiv velemenyed. “Kimaxolni” pedig siman ki lehet egy kapcsolatot enelkul is, mert mint ahogy emlitettem, nem mindenki vagya az, hogy a vilagmindenseget is megfektesse.

Van, aki enelkul is ki tud teljesedni, van aki nem.

2021. ápr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
96%

Én 30F vagyok és párom 28N se tud elmenni vaginálisan, csak csikló izgatásával. De emiatt nem akarnék megdugni más nőket, esetemben maga a felvetés is sértő lenne.


A kapcsolatotok jellegétől függ, hogy mit válaszolna erre a párod, de én inkább mással próbálkoznék: én például azt szoktam csinálni, hogy ingerlem dugás közben a barátnőm csiklóját és effektíve dugás közben egyszerre szoktunk elmenni, mert ugyanúgy megvan az az érzés, hogy miattam élvezett el és együtt éltük át.

2021. ápr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
24%
Ugyanezt irtam en is amugy, ugy erzem mintha nem ertetted volna meg a 2.valaszom.. Persze hogy nem mindenkinek ez a vagya. De rengeteg ember van akiben van egy csomo olyan vagy amit nem tud megelni a parkapcsolataban, legyen az barmi. Ez egyaltalan nem arrol szol ez hogy a "vilagmindenseget is megfektesd". A szex csak egy kis resze ennek az egesznek.
2021. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
49%

De, en nagyjabol ertem, viszont 1-1 mondaton megakadt a szemem. Pl.:


“...azt is elfogadom ha te vagy barki igy boldog, termeszetesen igy is lehet tartalmas kozos eletet elni viszont kimaxolni a tartalmat nem hiszem hogy ki lehet.”


Vagy


“Pedig a beszukult tarsadalmi gondolkodas a parkapcsolatokrol rengeteg boldogtalan embert "nevel".”


Az utobbi idezetben valoban nem ertek egy dolgot, megpedig, hogy szerinted mi szamit “beszukult tarsadalmi gondolkodasnak”? Ezt a 41. szamu hozzaszolasban is irtad, de oszinten nem ertem, mire akarsz kilyukadni?

Nem gondolom, hogy az beszukult gondolkodasnak szamit, hogyha valaki nem ennyire tolerans a megcsalassal szemben, mert hiaba tud rola a masik fel, hogy a parja eppen mast donget, akkor is igy nevezzuk.

De millio mas vagyat is meg lehet elni ezen kivul, hogy kiteljesedhessen egy kapcsolat. Nekem nokent meggyozodesem, hogy a kerdezo baromira nem szivesen engedne ossze a parjat mas novel, csak tevesen azt gondolja, hogy minden ferfi erre a fajta szabadsagra vagyik, holott ez nem igy van.

Lehet, hogy felreertelek, ez esetben bocsanatot kerek.


A masik, amit furcsallok, az hogy te elfogadod, hogy en igy (?) vagyok boldog (nem teljesen ertem, hogy az “igy” mit jelent), de szerinted nem lehet kimaxolni igy a kapcsolatot.

Igazabol de, ki lehet, ugye mindenki mas dolgokban talalja meg onmagat, mas-mas vagyakkal rendelkezunk es ha ezeket a vagyakat sikerul egyutt megelnunk, akkor igenis “ki lehet maxolni” azt.

Remelem erhetoen fogalmaztam, nem igazan szeretek irasban, foleg telefonon irkalva “vitatkozni”.

2021. ápr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
22%
#21-es vagyok, olvasd el mégegyszer, mert bizony te nem értetted amit írtam.
2021. ápr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
48%
Eleve mást kezdtél el megmagyarázni, a válaszodból derült ki. Látszik, hogy nem értetted. Ez nem ilyen "győzzük le a másikat makacsságban" verseny, hogy ki küzd meg jobban az igazáért. Hanem a válaszodból kiderült, hogy tökre másról kezdtél beszélni, lol
2021. ápr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!