Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megengednétek ilyen helyzetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednétek ilyen helyzetben a párotoknak, hogy mással is szexeljen néha?

Figyelt kérdés

Mivel nekem nincs orgazmusomszex közben, tudom hogy ez a páromat eléggé lelombozza és szüksége lenne arra az érzésre, hogy egy nő elélvezzen a farkától. Igazából ez jogos, mivel fordítva én se tudnám évekig nélkülözni a párom orgazmusát.

Így az érdekelne, hogy ti ilyen esetben tudnátok adni lehetőséget arra a párotoknak, hogy ezt az élményt megkapja valaki mástól?

Persze nem engedném el olyan gyakran, de arra gondoltam talán havi 1-2x kibírnám, ha mással lenne, mert biztos nagyon feltöltené őt, férfinek érezhetné magát.

Mit gondoltok erről?

30 körüliek vagyunk, neki még nem mondtam ezt, de ő jelezte már sokszor hogy zavarja hogy nincs orgazmusom, innen jött az ötlet


2021. ápr. 7. 23:43
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
89%
Nagylelku reszedrol ez az onzetlenseg, de ugyanilyen onzetlennek kene lennie a parodnak, hogy elutasitja a lehetoseget es elfogad ugy ahogy vagy. Vagy ha belemegy, akkor a helyedben en is kiserleteznek mas pasival, hatha veluk lenne orgazmusod.
2021. ápr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 A kérdező kommentje:

#29 azt írtam nincs orgazmusom szex közben. Mi nem volt érthető ezen? Vicces hogy még mindig tolod a hülyeséged és próbálod igazolni az igazad holott te vagy aki félregondolta. Amivel nem lenne baj ha nem ezen pattognál hogy igazat adj magadnak:D nevetséges

Ha menne a csiklói nem írhatnám azt hogx nincs orgazmusom szex közben, mert akkor van. Nem azt írtam hogy a behatolás áktal nincsen, ilyet nem is tudom honnan szedtél:D hülyeségeket találsz ki. Ha idézel azt idézd amit írtam..

2021. ápr. 8. 00:35
 33/65 anonim ***** válasza:
35%

Jaj de megy a vita, őszintén nem olvastam el is éjjel az egészet. De kérdező ha úgy gondolod hogy menne neked ez, akkor hozd fel neki.

De persze ha nem kérsz érte cserébe mást, pl te nem szeretnél mással lenni...

2021. ápr. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
47%
#21-es vagyok, és nem értetted, amit írtam.
2021. ápr. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:
#34 én meg úgy látom nem érted amit reagáltam neked
2021. ápr. 8. 01:02
 36/65 anonim ***** válasza:
87%
Bocs, de te vagy már egy szolgalélek. Ne a pasi fejlődjön hogy eljuttasson a csúcsra, hanem szimplán elküldöd k.vázni, félredugni. Na lányom, ha megengeded neki akkor tökéletesen meg is érdemled a sorsodat.
2021. ápr. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
96%

Ugyanazt gondolom, mint a #31-es. Vesd fel neki ezt így, ahogy leírtad. Ha benne is buzog az általad emlegetett mély, mindent elsöprő szerelem/szeretet, akkor úgyis azt fogja mondani, hogy szó sem lehet róla.

Mellesleg a "ha nem nyalsz ki, nem szoplak le" hozzáállás mögött is hasonló a gondolatmenet. Alapvetően nem azért elégíted őt ki, mert elvársz érte cserébe bármit is, hanem mert szereted, DE ha ő nem érez késztetést arra, hogy viszonozza a kedveskedésedet, akkor tudhatod, hogy nem úgy viszonyul hozzád, mint te hozzá. És ez az a pont, ahol érdemes elgondolkodni, hogy akkor mi értelme van.

2021. ápr. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
24%

Nem akarna azutan beled maradni mert minek.


En gyakran szivesen venném ha lenne helyettesem, azaz neha mas nő dolgozna a paromon, de a pasik ha mas no van a kepben allandoan elhidegulnek tolem.

Keotelenek 2 v tobb nővel lenni

2021. ápr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
*veled
2021. ápr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
*képtelenek
2021. ápr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!