Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom akivel szerelem van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom akivel szerelem van köztünk arra kért, hogy vegyem el a szüzességét(25é), segitsek rajta. Amit reagáltam rá rosszul esett neki. Nem értem miért?

Figyelt kérdés

Eleve amúgy ez a kérése esett nekem rosszul de ezt nem mondtam neki, hanem közöltem vele hogy nálam a szex az szerelem, érzésből, jó érzés egymasnak és nem egy "feladat".


Erre azt mondta szomoruan, (vagy sértetten?),hogy akkor hagyjuk az egészet


Ezt nem mondtam: de ugy ertettem,hogy majd jön egyszer spontán Magátol majd az egész! Es nem ugy lesz hogy nekikezdünk, nekiállunk "ütemezve", mert fel vagyok kérve szuzesség elvételre..(mint egy pr.sti)


Annyit mondtam még neki hogy ez eleve nem is olyan mint a lányoknál mert a pasik már eleve tudják élvezni is, nem fáj az első, tehát tudják azt hogy mi a szex, csak éppen még nőben nem volt.


Én ugy el is hessegettem már rég a témát (továbbra is a spontenaitást várom amikor majd magátol ösztönből jön az egész), teltek multak a napok, és ugy kezd feltűnni hogy a barátom még mindig ezen emészti magát. Olyanokat ir hogy aludni sem tud, máskor azt, hogy rossz a kedve, úgy most kezd összeállni a kép, hogy megváltozott, problémája van.

De már kapok olyanokat is hogy hiányzom beszéljünk stb, de fura lett.



Most én a fentirol nem akarok még egyszer beszélni de ugy néz ki benne valszeg ez törés ugy, h9gy en viszont nem érzem annak hogy bármi rosszat mondtam volna.


Én nem szexuális segédeszköznek tartom magam magyarán. Hanem Nőnek, társnak, a szerelmének. Ezert sem akarok ezen témázni mert ha eleve a fentit sem érti akkor csak a vita lenne..


Hogy lehet ezt megoldani?



#fiu szűz 25
2021. márc. 13. 19:46
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

Nem porszemnek nézem.


Hanem akiből még nem törtek elő azok az ösztönök ami nekem valojában kell egy férfiből.

Én nem vagyok irányito tanito tipus. Én maxon igénylem a dominanciát a férfit.

Attol hogy a srác még szűz viszont és bizonytalan, én még potenciális fèrfinak tartom, nagyon jo a srác..csak ezt még nem tudja magárol;) fel fog ébredni benne aminek fel kell. Én tudom.


Csak ezt ezer biztos hogy nem értené hiába mondanám ia

2021. márc. 13. 22:29
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

28

"hát így"

Van olyan férfi, aki úgy viselkedne, ahogy elvárod. Akkor válassz olyat.

2021. márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

Neki is menni fog ez. Es szeretnék ott lenni.

Tényleg kész férfi és férfias és nagyon vonz. Elő fog jönni belőle minden.

Ezt nem ugy kell szerintem csinálni hogy lemegyek szexualis segédeszköz szintre. Azt én nem gondolnám.


Ezt neki éreznie kell majd.

2021. márc. 13. 22:38
 34/47 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen dolgot tehetsz: nagyon pontosan elmondod neki, hogy mit akarsz, mire vágysz, mit nem akarsz, mire nem vágysz, mikor érzed azt, hogy mehet a dolog, mikor érzed azt, hogy ebben és ebben az esetben prostinak éreznéd magad. PLUSZ dicséret minden mennyiségben, "jó / vonzó / szerethető férfi vagy, vágyom rád", stb.

Meg tudod ezt tenni? Maximálisan nyílt és őszinte lenni? Mert szerintem egész biztos, hogy TELJESEN mást vett le, mint amire te gondoltál.

2021. márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

O nagyon nagyon köszi!!!

Holnap ezeket megbeszélem akkor vele.

Azt hittem érthető voltam pedig..

2021. márc. 13. 22:46
 36/47 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! A fiúknak is van lelkük, és a belső énjének esetleg rosszul esik, hogy ennyi idősen még szűz. Lehet, hogy még ezen a téren nem jó az önkifejezése, vagy van egy kicsi önbizalom hiánya. Szerintem a törést az okozta, hogy a visszautasítás hatására magában keresi a hibát, és még nem tudja hova tenni a helyzetet. Szerintem beszélj vele és mond el neki, hogy mit vársz el tőle. A spontaneitásból esetleg első alkalommal elengedhetnél annyit, hogy mikor legyen.


Amit pedig arról mondott, hogy vedd el a szüzességét, ha olyan helyen voltatok, akkor lehet, hogy arra gondolt, hogy akkor és most...


19/f

2021. márc. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
83%
Kettötök közül mégis csak ugy néz ki te vagy az elmaradottabb, gyerekesebb ezzel az egyszer majd jön az ihlet meg a pillangok a hasatokban és akkor aleluja! DIGIDUDIDUGÁS!!! Az elmesélt történeted, hogy minden mást csináltatok, csak behatolás nem volt addig, a valoságban ugy nézhetett ki (a nagyon türelmes partnered!!) már régen szenvedett a szexhiánytol. De látta rajtad, te még nem vagy kész, ezért várt mint az éhes kutya a jo kis cubákos mocsingra. Mig azt nem látta rajtad, hogy talán igent mondasz. Hidd el, nála már sokkal régebben röpködtek a lepkék meg bogarak, söt méhecskék!
2021. márc. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg nem tudom eldönteni, hogy miért emlegeted ezt a "szexuális segédeszköznek néz" szöveget. Hülyitesz bennünket, vagy tényleg egy igazi femináci vagy? Szerencsétlen ficko biztosan rosszul választott, hogy belédzugott.
2021. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

37 volt szex köztünk attol még, hogy szűz voltam.


38 Engem valahogy ilyen dumák hogy "segíts vedd el a szüzességem"nem fognak soha beinditani szerintem. Akkor nézzük így. Egy pr.stit viszont valahogy mégis sikerül. Es akkor kikerültem az eszközös témát. A szex 2 emberről szol és nem egyről.


36 fogok vele beszélgetni.

2021. márc. 13. 23:47
 40/47 anonim ***** válasza:
95%
Most komolyan egy szűz pasitól várod hogy vad legyen meg szenvedélyes, mikor azt se tudja hogy kell, és tele van gátlással?? Engedd el, egy jobb, megértőbb, normálisabb nőt érdemel.
2021. márc. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!