Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom akivel szerelem van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom akivel szerelem van köztünk arra kért, hogy vegyem el a szüzességét(25é), segitsek rajta. Amit reagáltam rá rosszul esett neki. Nem értem miért?

Figyelt kérdés

Eleve amúgy ez a kérése esett nekem rosszul de ezt nem mondtam neki, hanem közöltem vele hogy nálam a szex az szerelem, érzésből, jó érzés egymasnak és nem egy "feladat".


Erre azt mondta szomoruan, (vagy sértetten?),hogy akkor hagyjuk az egészet


Ezt nem mondtam: de ugy ertettem,hogy majd jön egyszer spontán Magátol majd az egész! Es nem ugy lesz hogy nekikezdünk, nekiállunk "ütemezve", mert fel vagyok kérve szuzesség elvételre..(mint egy pr.sti)


Annyit mondtam még neki hogy ez eleve nem is olyan mint a lányoknál mert a pasik már eleve tudják élvezni is, nem fáj az első, tehát tudják azt hogy mi a szex, csak éppen még nőben nem volt.


Én ugy el is hessegettem már rég a témát (továbbra is a spontenaitást várom amikor majd magátol ösztönből jön az egész), teltek multak a napok, és ugy kezd feltűnni hogy a barátom még mindig ezen emészti magát. Olyanokat ir hogy aludni sem tud, máskor azt, hogy rossz a kedve, úgy most kezd összeállni a kép, hogy megváltozott, problémája van.

De már kapok olyanokat is hogy hiányzom beszéljünk stb, de fura lett.



Most én a fentirol nem akarok még egyszer beszélni de ugy néz ki benne valszeg ez törés ugy, h9gy en viszont nem érzem annak hogy bármi rosszat mondtam volna.


Én nem szexuális segédeszköznek tartom magam magyarán. Hanem Nőnek, társnak, a szerelmének. Ezert sem akarok ezen témázni mert ha eleve a fentit sem érti akkor csak a vita lenne..


Hogy lehet ezt megoldani?



#fiu szűz 25
2021. márc. 13. 19:46
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
*minden mást, azaz csak behatolast nem -csináltunk az akkori barátommal.
2021. márc. 13. 20:18
 12/47 A kérdező kommentje:
*a szüzesség elvesztésèig
2021. márc. 13. 20:22
 13/47 A kérdező kommentje:

Jelenleg ezzel ugy néz ki 14 evesen többet tudtam a szexről mint az átlag xyz évesen.


Semmi nem kell hozzá(haditerv egyeztetés meg minden sz.r:D) csak kizárólag érzés és ösztön. Amig ez nincs meg a srácban, addig én várok..

2021. márc. 13. 20:30
 14/47 anonim ***** válasza:
23%

"benne valszeg ez törés ugy, h9gy en viszont nem érzem annak hogy bármi rosszat mondtam volna.


Én nem szexuális segédeszköznek tartom magam magyarán."


És ez maradjon is így. Jól tetted, hogy nem mentél bele. Persze, xarul van a fiú, lekoppant az ajtóról, kínos is neki, kanos is. De neked emiatt nem kell xarulérezned magad. Majd kiheveri... Inkább neked kellene sértve érezned magad, mert ilyenre kért, aztán még neki áll feljebb, mert nem voltál olyan "jó fej", hogy megtedd a szánalmas kis kérését.

2021. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

Majd talán egyszer nekifutok mindezt elmagyarázni neki, de..valojában nem a szavakbol értené meg, hanem idő, egymásra hangolódas, spontenaitás, és amikor ugy magától alakul minden és lesz minden. Igazábol akkor értené meg. Hogy amit akar azt még blokkolja az "agya"a görcseivel.

Ez nehéz igy.


Könnyebb lenne nekem is inkább egy olyan férfival aki csak egyszerűen akar, nem agyal nem gondolkodik nem görcsöl, nem gátlásos, nem tervez, hanem semmi másbol, csak ösztönösen adja ami jön és kész.

És van ilyen Férfi a közelemben..

2021. márc. 13. 21:16
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehet megoldani hogy a barátod felnő fejben és Férfiként kezeli a dolgot. Azaz nem kezd el kisgyerekként duzzogni ha valakitől nemet kap.
2021. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Türelmes vagyok ehhez. Masképp nem is akarnám. Kivárom.
2021. márc. 13. 21:38
 18/47 A kérdező kommentje:
Privre:de vonz a srác. Csak pont azt nem érzem hogy forditva is igy lenne e. Mert ha igen akkor nem ilyeneket mondana nekem hanem valami egeszen mást.
2021. márc. 13. 21:43
 19/47 anonim ***** válasza:
88%

Inkább hagyd el. Szerencsétlen fiú tovább akarta volna vinni a kapcsatot, elég bátor volt ahhoz, hogy megkérjen, és te meg fel vagy háborodva mert nem valami romantikus filmből jövő szenvedélyes gesztussal ugrott neked.


Minden ember más, és senki se tökéletes. Mi van ha ő nem tud spontán rádugrani? Tényleg olyan nagy baj? Inkább vársz és ráerölteted a barátodra, hogy úgy szexeljen veled ahogy te akarod, mert neked csak az az "igazi szex"? Nem rólad szól a kapcsolat, ketten vagytok. Ébredj fel, ha nem tudod elfogadni, hogy máshogy mutatja ki a szerelmet a párod akkor tegyél neki egy szívességet és hagyd el.

2021. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:

Még nem.

Mert még nem tart ott.

Én ugy gondolom hogy ez magátol fog jönni. Az érzések, a vágy, a szex az ösztönök, azok maguktól jönnek.

Ha felém nem érzi ezeket és eszköznek akar venni abban nem tudok partner lenni.

2021. márc. 13. 22:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!