Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan huszonéves SZŰZ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan huszonéves SZŰZ LÁNY, aki SZŰZ FIÚVAL szeretné elveszíteni a szüzességét? 23F

Figyelt kérdés
Miért?

2020. szept. 7. 12:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
És te miért ?
2020. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem az alapján választanak a nők hogy szűz-e a pasi vagy sem, hanem hogy mennyire szimpatikus, normális, figyelmes és mennyire tetszik nekik.
2020. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt majd privátban rendezik le....
2020. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%

#2: Hát akkor adott egy szimpatikus, normális, figyelmes, 38 éves szűz pasi...


Mit mondotok? (állítólag nem szüzesség alapján választanak a nők)

2020. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Én felajánlom ingyen a szűzességemet egy nőnek. Várom a privátokat..
2020. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Csak olyan van
2020. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
#4 alapvetően nem a szüzesség zavarna, hanem jó lenne tudni az okát. Lehet aberrált vagy, vagy súlyosan önbizalomhiányos, esetleg elviselhetetlen személyiség stb, akkor ez lenne a probléma, nem pedig az h még nem dugtál nőt :D
2020. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
#7 szóval ha azt mondja, hogy impotens volt de már nem az. vagy hogy komában volt 20 évig. kétlem hogy ez így rendben lenne neked, szerintem ez csak ilyen duma hogy jobb színben tűnj fel. persze javíts ki ha tévednék? biztos van a földön 4-5 nő akit nem zavarna, de szerintem több nem igazán létezik. 30 feletti pasi elmondja az első randin hogy szűz, akkor már többé nem látja a csajt. mázli hogy nincs a homlokára írva az embereknek.
2020. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
#8 pedig amiket felsoroltál, így már nem lenne probléma a szüzessége. Maximum amiatt aggódnék, hogy majd most akarná elkezdeni kiélni magát, ellenben én családot szeretnék.
2020. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
#9 ez meglepet, de azért megrontanád:)? végül is egy hétvége (vagy egy éjszaka) nem akadályozna abban hogy családod legyen
2020. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!