Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan huszonéves SZŰZ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan huszonéves SZŰZ LÁNY, aki SZŰZ FIÚVAL szeretné elveszíteni a szüzességét? 23F

Figyelt kérdés
Miért?

2020. szept. 7. 12:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a tapasztalatlanság, föleg 2 oldalról nem olyan szerencsés dolog. Akár életre szóló rossz élményeket szereztek...bár szerintem itt nem tapasztalatlan ember irta a kérdést...szóval inkább ismerkedés rovatot kellene nyitnod. :-)
2020. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Még csak 19 vagyok, de nem kell nagy jósnak lennem ahhoz, hogy tudjam, következő év június végére is szűz leszek, amikor betöltöm a 20-at.


Szóóóval... nem igazán érdekel. Szűz vagy nem szűz, harminc nővel volt együtt vagy eggyel se, nem érdekel. Jobbik esetben egy életünk lesz arra, hogy fejlődjön, ha elsők lennénk egymásnak és az elején nem tökéletes. Idő, mint a tenger.

2020. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!