Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom akivel szerelem van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom akivel szerelem van köztünk arra kért, hogy vegyem el a szüzességét(25é), segitsek rajta. Amit reagáltam rá rosszul esett neki. Nem értem miért?

Figyelt kérdés

Eleve amúgy ez a kérése esett nekem rosszul de ezt nem mondtam neki, hanem közöltem vele hogy nálam a szex az szerelem, érzésből, jó érzés egymasnak és nem egy "feladat".


Erre azt mondta szomoruan, (vagy sértetten?),hogy akkor hagyjuk az egészet


Ezt nem mondtam: de ugy ertettem,hogy majd jön egyszer spontán Magátol majd az egész! Es nem ugy lesz hogy nekikezdünk, nekiállunk "ütemezve", mert fel vagyok kérve szuzesség elvételre..(mint egy pr.sti)


Annyit mondtam még neki hogy ez eleve nem is olyan mint a lányoknál mert a pasik már eleve tudják élvezni is, nem fáj az első, tehát tudják azt hogy mi a szex, csak éppen még nőben nem volt.


Én ugy el is hessegettem már rég a témát (továbbra is a spontenaitást várom amikor majd magátol ösztönből jön az egész), teltek multak a napok, és ugy kezd feltűnni hogy a barátom még mindig ezen emészti magát. Olyanokat ir hogy aludni sem tud, máskor azt, hogy rossz a kedve, úgy most kezd összeállni a kép, hogy megváltozott, problémája van.

De már kapok olyanokat is hogy hiányzom beszéljünk stb, de fura lett.



Most én a fentirol nem akarok még egyszer beszélni de ugy néz ki benne valszeg ez törés ugy, h9gy en viszont nem érzem annak hogy bármi rosszat mondtam volna.


Én nem szexuális segédeszköznek tartom magam magyarán. Hanem Nőnek, társnak, a szerelmének. Ezert sem akarok ezen témázni mert ha eleve a fentit sem érti akkor csak a vita lenne..


Hogy lehet ezt megoldani?



#fiu szűz 25
2021. márc. 13. 19:46
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem, hogy ha szerelmesek vagytok egymásba (??), akkor miért nem arra törekedtek, hogy mindkettőtöknek jó legyen, mindketten jól járjatok.

Ezek szerint te tapasztalt vagy, ő meg nem. És attól, hogy maszturbál, még nem tudja, mi az a szex! A szex (legalábbis eddig úgy hittem) két emberről szól. Szóval lehet, hogy fél. A "segíts rajtam" szerintem nem azt jelentette, hogy legyél ingyen prosti, nem is értem, hogy ez hogy merül fel benned... hiszen jártok. Inkább azt jelenti, hogy szeretné, ha tanítgatnád, igen, akár a tanítónéni is lehetnél. Mi azzal a baj?

2021. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:

*a még nem-et arra értettem hogy MÉG nem tud rámugrani.

De minél erősebb lesz benne a kín és az hogy Akarom ezt a nőt aztán már nem birja akkor lesz tér a lényegnek.

2021. márc. 13. 22:09
 23/47 A kérdező kommentje:
21. Korábbi kommentekben kifejtettem ezzel mi a baj.
2021. márc. 13. 22:10
 24/47 anonim ***** válasza:
92%
Akkor keress mást.
2021. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Ne felejtsük el azt sem azért hogy a történetben én vagyok a női nem ő meg a férfi. Más azért a felállás..
2021. márc. 13. 22:12
 26/47 anonim ***** válasza:
100%

"Könnyebb lenne nekem is inkább egy olyan férfival aki csak egyszerűen akar, nem agyal nem gondolkodik nem görcsöl, nem gátlásos, nem tervez, hanem semmi másbol, csak ösztönösen adja ami jön és kész.


És van ilyen Férfi a közelemben.."


Hát így.

2021. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Nem fogom pátyolgatni az biztos. Abbol nem is tanulna semmit amugysem. Ezt nem igy kell
2021. márc. 13. 22:14
 28/47 A kérdező kommentje:
Mit igy?26
2021. márc. 13. 22:14
 29/47 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon ijesztő ahogy beszélsz a fiúról. Mintha te már mindent tudnál ő maga csak egy kis porszem aki még nem áll készen arra, hogy lefeküdhessen veled.


Először úgy gondoltam, hogy csak ellenkeznek az elvárásaitok, és ezt nem tudod feldolgozni. De már most nagyon azt érzem, hogy csak a hatalmadat szeretnéd gyakorolni szegény srác felett.


Vagy behódol neked (vagyis az irántad érzett imádatnak) és a te specifikus elvárásod szerint rádmozdul, vagy túl tapasztalatlan és nincs készenállva. Azt meg nem várhatja el senki, hogy te is tegyél lépést. Mert akkor nem tiéd az irányítás, és csak prostinak érzed magad.

2021. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:

Jah hogy igy van türelmem:)

Nekem tetszenek igy ezek a dolgok valahogy valahol, ahogy alakul minden egymással kölcsönhatásokban.

2021. márc. 13. 22:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!