Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom akivel szerelem van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom akivel szerelem van köztünk arra kért, hogy vegyem el a szüzességét(25é), segitsek rajta. Amit reagáltam rá rosszul esett neki. Nem értem miért?

Figyelt kérdés

Eleve amúgy ez a kérése esett nekem rosszul de ezt nem mondtam neki, hanem közöltem vele hogy nálam a szex az szerelem, érzésből, jó érzés egymasnak és nem egy "feladat".


Erre azt mondta szomoruan, (vagy sértetten?),hogy akkor hagyjuk az egészet


Ezt nem mondtam: de ugy ertettem,hogy majd jön egyszer spontán Magátol majd az egész! Es nem ugy lesz hogy nekikezdünk, nekiállunk "ütemezve", mert fel vagyok kérve szuzesség elvételre..(mint egy pr.sti)


Annyit mondtam még neki hogy ez eleve nem is olyan mint a lányoknál mert a pasik már eleve tudják élvezni is, nem fáj az első, tehát tudják azt hogy mi a szex, csak éppen még nőben nem volt.


Én ugy el is hessegettem már rég a témát (továbbra is a spontenaitást várom amikor majd magátol ösztönből jön az egész), teltek multak a napok, és ugy kezd feltűnni hogy a barátom még mindig ezen emészti magát. Olyanokat ir hogy aludni sem tud, máskor azt, hogy rossz a kedve, úgy most kezd összeállni a kép, hogy megváltozott, problémája van.

De már kapok olyanokat is hogy hiányzom beszéljünk stb, de fura lett.



Most én a fentirol nem akarok még egyszer beszélni de ugy néz ki benne valszeg ez törés ugy, h9gy en viszont nem érzem annak hogy bármi rosszat mondtam volna.


Én nem szexuális segédeszköznek tartom magam magyarán. Hanem Nőnek, társnak, a szerelmének. Ezert sem akarok ezen témázni mert ha eleve a fentit sem érti akkor csak a vita lenne..


Hogy lehet ezt megoldani?



#fiu szűz 25
2021. márc. 13. 19:46
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
82%

Túlgondolod szerintem. Lehet, hogy csak rosszul fogalmazta meg, hogy mit szeretne. Ha szerelem van köztetek, kizárt, hogy prostinak gondolna, vagy annak kezelne.

Beszélj vele és tisztázzátok a félreértést.

40N

2021. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
82%
Erősen túlreagálod. Kezdeményezz nála.
2021. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

Szoszerint ezt mondta "vedd el a szüzességem segíts rajtam"


Ez nekem sértő egy az egyben nem eszköznek tartom magam egyáltalán.


A szex számomra, amikor 2 ember amikor egymást akarja kívánja, jön az ösztön aminek nem lehet ellenállni stb.


Ezt tudja ő is ill a lényegét mert amugy maszturbál

2021. márc. 13. 19:57
 4/47 A kérdező kommentje:
Az első együttlétunk arrol szolna hogy elvégeztem a "melot"? Vagy mégis miről igy?
2021. márc. 13. 19:58
 5/47 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
74%

Elvenni a szüzességét valakinek miért meló?

Megsúgom, ha egy 25 éves szűz srác ezt mondja neked, akkor neked kell kezdeményezned. Ő nem fog. Neked kell azt az ösztönt belé táplálnod, hogy kívánod.

2021. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Mert szexuális eszköznek néz.


Leirtam fentebb. Szoval más se érti akkor.


A szex 2 emberről szol. Meg az ösztönökről egymas felé. Nem tudatosságrol, nem megtervezésről, ütemezésről, forgatókönyvről.


Spontán ha nem érzi hogy még még, többet és többet akar, ne hagyjuk abba ne álljunk le, menjünk még tovább, akkor nem érzi...

Én ezt megvárom. Nekem e nélkül nem megy szerintem hogy én neki állok vetkozni meg vetkoztetni meg tanitonénit játszani meg egy ingyen pr.stit.

2021. márc. 13. 20:08
 7/47 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
86%

Kérdező, mit nem lehet érteni azon, hogy ő egy 25 éves szűz srác? :D

Rád se mer nézni szerintem, nem hogy lesmárolni... Tapasztalatlan.

2021. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
74%

És igen, először tanárnénit kell játszanod...

Ha nem tetszik, akkor meg keress másik srácot, de azt elárulom, hogy ő tuti nem fog megcsalni.

2021. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

Anno én is ugy vesztettem el a szüzessegem hogy 1 eve jartam pettingeltunk meg minden mast csináltunk a baratommal, mikor egyszer eljött egy olyan nap teljesen magátol hogy CSAK egymásra néztünk es mindketten tudtuk azt abban a pillanatban hogy a mostani más lesz mint a többi ami eddig volt.

Teljesen ösztönből szerelemből jött minden. Szavak nelkul.megbeszélés nélkul.

2021. márc. 13. 20:15
 10/47 A kérdező kommentje:
Nekem EZ kell. A teljes ösztönösség. Az a Valodi szex. Szerintem. Nem más.
2021. márc. 13. 20:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!