Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz, hogy 28...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy 28 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam várok az igazira, s addig nem szexelek senkivel, de elég sokszor feszült vagyok, S ez az egyik oka, hogy nem találom a párom, s lehet, hogy ha szexelnék egy jót, talán az önbizalmamnak jót tenne. Akkor megtalálnám az igazit. Mit gondoltok, lúzer vagyok?

2020. jan. 8. 19:40
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
De nem tartanak el!
2020. jan. 8. 22:03
 32/42 anonim ***** válasza:

Hát ez mondjuk hosszútávon kb tényleg kinyírja a dolgot.


Ehhez nagyon jó pasinak és életrevalónak kell lenni, hogy egy csaj elfogadja hogy 28 évesen még közelébe sem vagy az önálló élethez.


Szerintem a nők 90%-nál ez véget is vet az ismerkedésnek. A rendesség becsületesség a kutyát nem érdekli, mert az egy alapvető dolog. Ha mellettr sótlan, unalmas mamahotellakó gyernőtt vagy, nulla életcéllal, akkor hiába lehet jókat beszélgetni veled... kb vége is a dalnak.


Ehhez egy hatalmas életmódváltás kéne, ami azzal kezdődik hogy elköltözöl otthonról. Már ha rendes kapcsolatot akarsz.

2020. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

kezeld a nőket úgy mint a kutyákat, akkor fognak csak tapadni rád.



szomorú, de ez az igazsag

2020. jan. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

#8vagyok

Tudom, hogy itt te most vigasztalást vársz, amit a barátaid biztos meg is adnak neked, de mi válaszolók vagyunk.... nem pedig a barátaid és éppen ezért a saját őszinte véleményünket mondjuk el. Ami egyébként sokat segíthet neked. Legalább kicsit rá döbbentünk téged, hogy valami tényleg nem okés veled vagy körülötted.

Persze lehet, ha megismernélek én is bírnálak, de akkor elfogult lennék és azt hajtogatnám, hogy a mai lanyok ilyenek -olyanok, meg hogy nem gaz, ha még nem tudsz fenn tartani magadnak egy albérletet, mert van még időd stb. De nem igy van, itt többnyire elfogulatlan válaszok vannak 😶. És öszintén sajnálom, ha valaki, avagy én megbántottalak, nem ez volt a cél.

Sok sikert a továbbiakban! Tenyleg, oszintrn kivanom, hogy találj valakit magad mellé és legyél boldog! 😀

Ha esetleg tanács kéne a csajokkal vagy barmivel, akkor nyugodtan irhatsz privit🤔😊.

2020. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok es lemaradt, hogy L xd
2020. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Hát igen. Mi segít jobban a kövér embereknek?


Ha önbizalomnövelő meg elfogást segítő tanfolyamra járatjuk őket... elérve hogy jól érezzék magukat, hiszen így is gyönyörűek és szeressék önmagukat... ezzel bár oldódik a szorongás, de az illető zabál tovább és éli az egészségtelen életét.


Vagy


Szembesítjük a valósággal, hogy ez az életmód egészségtelen, beteges és káros. Ráadásul még vissxataszító is lesz az emberek szemében.

Ezzel persze szorongást kiváltva az illetőben... viszont megadva az esélyt, hogy kemény munka és életmódváltozás kell. Azonnal. Nem holnap, meg nem belső szépség után hanem MOST.

2020. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Amúgy én az igazság híve vagyok. Ezeket én mind átéltem és saját magamon tapasztaltam ki hosszú évek alatt. Annyi hogy én max 5-6 évvel voltam lemaradva, nem 10. És nagyon nagyon kemény munkába került megváltozni. Rohadt nagy pofonok kellettek, mire eljutottam oda hogy ráébredjek a fogyatékosságomra.


Ha ez nincs, lehet ma is ugyan ott tartanék és hazaköltözök anyámékhoz sírdogálva. Mondjuk ők biztos nem engedték volna, hogy tervek nélkül otthon lakjak fél évnél tovább.

2020. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Szombaton találkozom egy lánnyal.🙂
2020. jan. 9. 19:11
 39/42 anonim ***** válasza:
Na hajrá akkor. Majd meséld el milyen volt a randi.
2020. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Akkor csak ügyesen

(#8) L

2020. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!