Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha én még 23 évesen is szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én még 23 évesen is szűz vagyok, akkor már kicsi az esélye hogy valamikor gyerekem legyen?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom hogyha eddig nem jött össze akkor van esély arra hogy tovább is így marad ez. Normális esetben ennyi idősen már mindenkinek volt legalább 1 barátja vagy barátnője, csak nekem nem. És ha így marad ez akkor gyerekem sem lesz sosem aminek nem örülnék.

Nincs rossz kinézetem, inkább visszahúzódó vagyok.


2019. dec. 20. 00:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Van olyan aki ennyi idősen még szűz volt és barátnője sem volt még de később lett családja?
2019. dec. 20. 00:10
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Ha nem változtatsz, akkor valószínűleg nem lesz változás.
2019. dec. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szüzességed a gond, hanem a sablonokon alapuló, előítéletes látásmódoddal.
2019. dec. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem rosdzindulatból mondom de egy jó pszichológus sokat segìthet. Szerintem kapcsolódàsi problèmàd lehet.
2019. dec. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Válasz az első kommentedre: édesapám 24 vagy 25 éves korában szexelt életében először (az anyámmal), és mint tapasztalhatod, itt vagyok.
2019. dec. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
23 vagyok és szűz:) Egyszer biztos lesz valaki, nem kell kapkodni. F
2019. dec. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj hogy szűz vagy hanem hogy hülye .már bocs ....mit gondolsz 25 év felett megáll az élet ? Miért ne lehetne családod ? Mostanában úgyis az a szokás hogy későre szülnek a nők ... 🙄
2019. dec. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

22 éves voltam, mindenféle hülye komplexussal, amikor beláttam hogy ez így nem mehet tovább. Nem voltam válogatós, inkább nem akartam felsülni a csajok előtt, zavart a késői szüzességem is, aztán ez egy szép öngerjesztő ördögi kör lett. A 23. születésnapomon elhatároztam hogy adok magamnak 1 évet, hogy változtassak a helyzetemen. Eldöntöttem hogy márpedig nekem akkor is lessz csajom ha a fene fenét eszik is. Ha 100x égek le, akkor is.

Ez kellett, ugyanis megtört a jég.

Most itt vagyok, 30+ és van feleségem, 2 gyermekem. :)

F

2019. dec. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodjál meg... 23 vagy, nem 33... S még akkor se lenne minden veszve. (Anyám 36 évesen szült engem, s 34 évesen ment férjhez.)
2019. dec. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy: van aki 10-15 évvel idősebben szül és van normális családja, te nagyon fiatal vagy, nincs okod ilyen félelmekre.


A szüzesség elvesztésére való koncentrálás helyett inkább azon kellene dolgoznod, hogy legyőzd a visszahúzódásodat és legyen párkapcsolatod. Ehhez azt javasolnám, hogy keress fel egy pszichológust.

2019. dec. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!