Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 évesen jobban teszem ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen jobban teszem ha a videojátékokat választom a lányok helyett?

Figyelt kérdés
A farkam mérete is kicsi, fel sem áll már rendesen, sokszor szinte semennyire sem. Jóképű sem vagyok és teljesen keresztül néznek rajtam a lányokat. Közeledni nem közeledem feléjük mert csak fájdalmat okoznék vele magamnak. Inkább választom azt, hogy számítógépezek és ki sem mozdulok otthonról. Nem megyek emberek közé. Tanulok és videojátékozom.

2019. okt. 22. 22:34
1 2 3 4 5
 1/41 Noren1989 ***** válasza:
37%
Úgy néz ki, hogy te jobban teszed, kevesebb csalódás ér, és valószínűleg, ha érne, akkor is szaladhatnánk veled a pszichomókushoz.
2019. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
87%
Ha 21 évesen nem áll fel az gáz. Javaslom hogy menj el dokihoz, akkor is ha kellemetlen. Akkor kiderül hogy szervi vagy lelki oka van. A tanulással hibázni nem tudsz, attól csak több leszel. Ha meg csak játszol egyre jobban szakadsz el a külvilágtól, csak rontod a saját esélyeidet. Kezdj el helyette sportolni, egy jó fizikummal sok más hiányosságot pótolhatsz. Dolgozz azon amin tudsz, amin meg nem lehet változtatni azt fogadd el.
2019. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Régen elszakadtam a külvilágtól. Egyszer sem voltam semmilyen rendezvényen sem és szórakozni sem.
2019. okt. 22. 22:46
 4/41 anonim ***** válasza:
88%
2-es nél az igazság. Ha nem vágysz a lányokra hanem inkább videójátékoznál egész életedben akkor nem gáz csináld ha ez tesz boldoggá de ha , szeretnél barátnőd , dolgozz érte , fejleszd magad akkor felfigyelnek rád!
2019. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Több dolog szól ellene mint mellette. Ha tennék érte akkor is távol kellene maradnom. A nők terén teljesen selejtes vagyok.
2019. okt. 22. 23:00
 6/41 anonim ***** válasza:
81%
miért kellene távol maradnod ? ha így könyveled el magad akkor az is maradsz ne siránkozz kezdj el dolgozni érte. Előbb utóbb összejön.
2019. okt. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
de ha csak videójátékozol akkor nyilván nem.
2019. okt. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Hogyan kell dolgozni rajta?
2019. okt. 22. 23:15
 9/41 anonim ***** válasza:
70%

Irj ha mar ott leszel a jatekban mint vizicsacsi 😁

Akkor mar nem lesz gondod szerintem


22/l

2019. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
70%

Egyvalamit biztosan tudatunk hogy az önsajnálatod nagyobb mint a farkad...

Ezen kellene dolgoznod...

Én mindig azt mondom mindenkinek hogy ha én a stílusommal, kinézetemmel el tudtam veszíteni a szüzességem és több komoly kapcsolatot is magam mögött tudhatok akkor ugyanerre bárki képes...

2019. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!