Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 évesen jobban teszem ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen jobban teszem ha a videojátékokat választom a lányok helyett?

Figyelt kérdés
A farkam mérete is kicsi, fel sem áll már rendesen, sokszor szinte semennyire sem. Jóképű sem vagyok és teljesen keresztül néznek rajtam a lányokat. Közeledni nem közeledem feléjük mert csak fájdalmat okoznék vele magamnak. Inkább választom azt, hogy számítógépezek és ki sem mozdulok otthonról. Nem megyek emberek közé. Tanulok és videojátékozom.

2019. okt. 22. 22:34
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Ezen sokat gondolkodtam de semmilyen vágyam nincsen, hogy kimásszak ebből. Lehet azért is mert évek óta minden nap mondogatom magamnak, hogy kevés vagyok úgyis a lányokhoz, ne erőltessem mert a kinézetem is napról napra egyre rosszabb. Senki nem sért meg vele ha keményebben leírja a véleményét. Elkeserít minden nap és nem vagyok boldog de olyan érzésem van mintha már belenyugodtam volna ebbe és elfogadtam volna csak néha még előtör belőlem.
2019. okt. 25. 18:13
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

Látod, látod - az akaratod megvan a változtatásra, de nincs (lelki) erőd hozzá.

Nincs mese!

Mi, itt a Gyik-en, nem tudunk Neked megfelelő tanácsot adni, mert ez szakember szakszerű tudását igényli. Irány a pszichológus! Fogadd meg (ne nekem, hanem magadnak), hogy meglátogatod őt. Ne szégyelld megtenni! Sportolók is igénybe veszik. Kötelezik őket egy fontos meccs, viadal, előtt, vagy egy elvesztett fontos meccs, viadal után. Előtte azért, hogy "meggyőzzék" őket, hogy kemény az ellenfél, de le tudják őt győzni, utána pedig azért, hogy a veszteségen mihamarabb túllépjenek, képesek legyenek elfogadni, hogy nem lehet mindig győzni.

Pár hónapja volt a tv-ben beszélgetés pszichológusokkal és ott ők maguk mondták, hogy bizonyos esetekben képtelenek valamit magukban feldolgozni, tehát önmaguk részére tanácsot adni, ezért elmennek a kollégájukhoz. Hát ha ők ezt nem szégyellik a tv-ben elmondani (miért is szégyellnék?), akkor Te se ódzkodj a pszichológustól. Eleinte nehezen indulhat a beszélgetés, de arra törekedj, hogy minden kérdésére őszinte választ adj. Azt mondd, amit gondolsz, és ne azt, ahogyan szerinted lenni kellene, vagy ahogyan nincs. Nagyon fontos, hogy őszintén felelj, különben mellékvágányra tereled őt és aszerint (tévesen) fog kezelni.

Minden jót!

2019. okt. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Nem megyek pszichológushoz.
2019. okt. 26. 11:15
 34/41 Noren1989 ***** válasza:
Kéne.
2019. okt. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Mit kellene?
2019. okt. 26. 12:21
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha így állsz a pszichológushoz, akkor valóban jobban teszed, ha rá sem nézel a lányokra. Görnyedj a videojátékok fölé.
2019. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Mert elmennék egy pszichológushoz akkor utána biztosan vonzóvá válnék a lányok szemében...
2019. okt. 26. 19:31
 38/41 Noren1989 ***** válasza:
100%

Barátom, nem az a baj, hogy nem vagy vonzó a szemükben, hanem, hogy beteg lélek vagy.



Emiatt jaavsoljuk már nem elsőre a pszichomókust.

Légyszives, takaroggyál el hozzá, és beszéljétek meg.

2019. okt. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Miben segítene nekem egy pszichológus.?
2019. okt. 26. 19:48
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

A pszichológus segítene helyretenni a lelki egyensúlyodat, visszaszereznéd az önbizalmadat, vagy megnyernéd azt az önbizalmat, ami eddig Neked sosem volt. De ehhez szükséges az AKTÍV együttműködésed vele.

Nem utolsó sorban: segítene rajtad, mert ő évekig tanulta FELSŐ FOKON, hogy hogyan kell az ilyen kishitűeket (ez nem lenézés, hanem ténymegállapítás akar lenni!) talpra állítani. Ám, ha nem akarsz menni, akkor minek teszel fel újabbnál újabb kérdéseket???

Hol vannak a szüleid, a rokonaid? Vadidegenektől várod a segítséget helyettük? Nagykorú vagy! Gondolkozz és ne videózz!

Kérdeztél tőlünk valamit. Mi válaszolók - jószándékkal - szinte egyöntetűen ajánlunk Neked valamit, amit igyekszel megmagyarázni, miért nem jó. Akkor pedig menj a fejed után és ne kérdezősködj.

2019. okt. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!