Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 évesen jobban teszem ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen jobban teszem ha a videojátékokat választom a lányok helyett?

Figyelt kérdés
A farkam mérete is kicsi, fel sem áll már rendesen, sokszor szinte semennyire sem. Jóképű sem vagyok és teljesen keresztül néznek rajtam a lányokat. Közeledni nem közeledem feléjük mert csak fájdalmat okoznék vele magamnak. Inkább választom azt, hogy számítógépezek és ki sem mozdulok otthonról. Nem megyek emberek közé. Tanulok és videojátékozom.

2019. okt. 22. 22:34
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
mit tanulsz amúgy?:)
2019. okt. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
0%

Nézd már, én is ilyen vagyok, csak én pluszba kövér vagyok. :) pacsi.


Nekem sem áll fel az a 8 cm kb. Ez van, nem lehet mindenki nőcsábász. Az nyugtasson, hogy így nem leszel nemi beteg, meg herpeszes. Én már így fogom fel.

2019. okt. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem nem lehetsz nemi beteg..... :DDDD

A nemi betegségek nem csak szex útján terjednek, sőt.


Szomorú néha látni, milyen buta és negatív hozzáállása van az embereknek.

De ha Ti így érzitek jól magatok, tegyetek így. Az a lényeg, hogy örömmel teljenek a napjaid. Van, akinek egy gép előtt, másnak a családjával.

Ki miben leli örömét, nem hiszem ezért meg kell bárkit különböztetni negatívan. Mindenki csinálja úgy, ahogy neki jó.

2019. okt. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Örömmel nem telnek a napjaim. Inkább úgy fogalmaznék, hogy szépen csendesen elvagyok.


A lányokkal beszélgetni sem tudtam sohasem. Ezért hozzájuk sem szóltam. Jelenleg az egyetemen sem váltottam velük egy szót sem.

2019. okt. 23. 02:38
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Figyu. Ha azt mondod hogy csunya vagy, akkor keress valami csunya lanyt, vagy probald lejebb adni a mercet. Vegulis ha te is csunya vagy, o is, akkor neki mire fel nem kellenel? A masik meg, hogyha tanult vagy, lesz egy jo vegzettseged, sok penzed, manapsag mar csak a penzel be lehet potolni utolag sokmindent. Van az a mondas, ha szep nem vagy hulye ne legyel. Tele leszel penzel aztan majd jonnek sorba a lanyok. Addigra ugy is szerzel magabiztossagot. 😁 Barcsak en is inkabb csunya lennek, de tanult...
2019. okt. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Magamat csúnyának tartom de lehet, hogy a külvilág az ellenkezőjét gondolja rólam.
2019. okt. 23. 07:03
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező.

Ajánlom menj el egy pszichiáterhez.

Te is látod, hogy rondának tartod magad, de közben azt is gondolod, hogy lehet van akinek tetszenél.

Magyarul önbizalmad nincs. A videó játékot meg felejtsd el.

Vegyük példának Molnár Krisztiánt. Ha nem tudod ki az keress rá a Youtubon. Annak is volt nője, még dugott is. Pedig az tényleg egy szánalmas ember.


Vagy menj el egy hivatásos lányhoz. Fizess be egy kört. Az se baj ha nem szexeltek, hanem beszélgettek. Néha a k.urvák hasznosabb tanáccsal látnak el mint bármilyen szakember.

Persze olyanhoz menj el aki sok pozitív értékeléssel rendelkezik.

2019. okt. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Prostihoz nem megyek de pszichiáterhez sem.


Nem érzem úgy, hogy bárkinek is tetszenék.

2019. okt. 23. 08:02
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha a társkeresés csak szenvedést okoz, akkor jobb arra koncentrálni ami örömet okoz és/vagy muszáj.


Nekem sajnos annyi örömet nem adnak már a játékok mint régen, de még az egyetlen dolog ami tartja bennem a lelket.

30F

2019. okt. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy milyen érzés ismerkedni mert még sohase próbáltam meg.
2019. okt. 23. 09:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!