Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 évesen jobban teszem ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen jobban teszem ha a videojátékokat választom a lányok helyett?

Figyelt kérdés
A farkam mérete is kicsi, fel sem áll már rendesen, sokszor szinte semennyire sem. Jóképű sem vagyok és teljesen keresztül néznek rajtam a lányokat. Közeledni nem közeledem feléjük mert csak fájdalmat okoznék vele magamnak. Inkább választom azt, hogy számítógépezek és ki sem mozdulok otthonról. Nem megyek emberek közé. Tanulok és videojátékozom.

2019. okt. 22. 22:34
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
22%

Neked nem való lány!


Gépezz csak!


17/L

2019. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Na miért nem való?
2019. okt. 23. 12:31
 23/41 anonim válasza:
100%

Azzal nincs baj ha játszol. Az is egyfajta hobbi bár többen lenézik. Mitől jobb az ha a tv/telefon előtt görnyed? Nem is értem... Amúgy simán járj el melletti dolgozni tanulás után, válassz valami aktivitást mellé mint pl. biciklizés, futás, kondi akármi. És hidd el senkit sem fog érdekelni, hogy játszol :D (negatív szempontból). Engem például egy esti játék/vezetés, cruising nyugtat meg akkor érzem magam igazán jól.

Lányokkal én is így álltam bár igazából találtam egy lányt melóhelyen, jófej, imádom, szeretem de csak barátok vagyunk nekem meg az egyelőre bőven elég :)

szintén 21f.

2019. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim válasza:
73%

// utolsó //

Illetve én sem kerestem senkit, ő is csak úgy "jött" "sors" összehozott. Bár ha nem oda megyek dolgozni akkor meg sem ismerem és ugyanúgy folytatódott volna az életem.

Nem is kell az a mizéria ami sokszor a nőkkel van. Jobb néha (legtöbbször) szingliként.

2019. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Szoktam sportolni.
2019. okt. 23. 19:21
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Egy szlovák közmondást fordítok le Neked magyarra: "Akinek nem lehet tanácsot adni, azon nem lehet segíteni sem."

Olvasd csak el ismét a válaszokat és a reakcióidat! A legjobb tanácsra is az a válaszod, hogy miért nem lehet megfogadni. Meg sem próbálod megpróbálni, elfogadni, de máris tudod, hogy miért nem jó, miért nem lehet. Azt várod, hogy a sültgalamb repüljön a szádba? Mit tettél eddigi életedben azért, hogy neked jobb vagy jó legyen??? Besavanyodtál a videojátékok világába.

Mi az, hogy csúnya vagy? Az emberi test szép és a csúnyaság vagy szépség megítélése egyéntől függő. Nézz szét az emberek között, hány viszonylag előnytelen külsejű férfi vagy nő sétál a párjával, gyerekével. Térj végre észhez és egyetemistaként gondolkozz reálisan!!! Ám ha Te magad semmit sem teszel a boldogulásod érdekében, akkor más sem tud rajtad segíteni, mert máris előállsz azzal, hogy miért nem jó, miért nem lehet!

Járj a magad korúak társaságába. Évfolyamtársak, csoporttársak stb. között majd csak találsz embert, akivel közös a gondolkodásotok módja. Járj velük ide-oda, főleg oda, ahol lányok is vannak. Persze, nem valószínű, hogy a legelső lány lesz az igazi, de az ismerkedés eredménye a válogatás eredményétől függ. Sok sikert és ne csak tanulj és videózz, hanem tégy mást is a boldogságod érdekében!

Senki sem küldött pszichiáterhez (mint írod), hanem pszichológushoz. Nem egy a kettő. Ha egyedül nem sikerül a problémádat megoldani, akkor - bizony - pszichológushoz kellene menned... Őszintén, szégyenkezés nélkül - feltárni előtte a problémáidat. Ő azért tanult, hogy segítsen!

Ffi.

2019. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Nem megyek sehova sem a csoporttársaimmal. Egyszerűen nem igénylem azt, hogy emberek között legyek és programokra járjak el.


Korábban próbáltam ismerkedni, oda is mentem személyesen egy lányhoz de előre tudtam, hogy kudarc lesz belőle és az is lett.

2019. okt. 24. 22:33
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Neked tényleg pszichológushoz kellene menned! Semmi de semmi önbizalmad nincs. Eleve tudtad, hogy nem lesz szerencséd a lánynál. Hát persze hogy nem lett!!! Akarjad, de erőnek erejével akarjad, amit akarsz!

Ffi.

2019. okt. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nincsen önbizalmam, soha nem is volt. Annyi pozitív van az egészben, hogy legalább megpróbáltam és volt annyi bátorságom, hogy odamentem egy lányhoz. De ez is lassan három évvel ezelőtt volt. De amikor a lányokra nézek rögtön az az első gondolatom, hogy mit is akarnék én tőlük, kevés vagyok hozzájuk. Egyszerűen nem tudom elfogadni és tudatosítani magamban, hogy méltó lennék bármelyik lányhoz is.
2019. okt. 25. 11:49
 30/41 anonim ***** válasza:

Na, pontosan azért kellene pszichológushoz menned, hogy legyen önbizalmad, légy bátor másodszor, harmadszor, x-edszer odamenni egy lányhoz és kelljen TUDNOD, HOGY MIT KEZDJ EZZEL A LÁNNYAL!!! Azt kezdjed vele, hogy akarjad megismerni, hogy vele éld le az életed. Hát nem érted??? BÁTORNAK KELL LENNED!!! Eddig akárki bármilyen tanácsot adott, máris megtaláltad a "frappáns" válaszod, hogy miért nem lehet, miért nem tudod stb. Egyáltalán - ki akarsz Te ebből a kátyúból kerülni, vagy maradsz az önsajnálkozásnál? Nyers vagyok hozzád, de értsed meg Kedves Kérdező, hogy rosszul gondolkozol. Egy-két gúnyos megjegyzésen kívül mi segíteni akarunk Neked, ha már feltetted a kérdést, de Te máris azzal válaszolsz, hogy miért nem lehet, miért nem ez meg az... Fiatal vagy - előtted a jövő! Hajrá!

Őszinte segíteni akarással:

Egy nagyon idős férfi.

2019. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!