Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 évesen jobban teszem ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen jobban teszem ha a videojátékokat választom a lányok helyett?

Figyelt kérdés
A farkam mérete is kicsi, fel sem áll már rendesen, sokszor szinte semennyire sem. Jóképű sem vagyok és teljesen keresztül néznek rajtam a lányokat. Közeledni nem közeledem feléjük mert csak fájdalmat okoznék vele magamnak. Inkább választom azt, hogy számítógépezek és ki sem mozdulok otthonról. Nem megyek emberek közé. Tanulok és videojátékozom.

2019. okt. 22. 22:34
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

A szüleim semmit sem tudnak arról, hogy milyen vagyok. És soha nem is érdekelte őket.



Mindenki azt mondta nekem, hogy ha elkerülök az egyetemre meg fogok változni. Semmi sem változott. Korábban egyedül a boltba sem mertem elmenni ma már az egyetemen egyedül intézem az ügyeimet. Számomra ez olyan helyzet volt amitől féltem de az önbizalmam mégsem nőtt. Olyan mintha fejben nem is engedném. Ha pozitív megjegyzést kapok és megdicsérnek egyszerűen nem tudom elfogadni és elhinni sem. Rám a pozitív szavak sajnos nincsenek hatással csak a negatívak de azok is annyiban, hogy elhiszem bármit is mondjanak rólam.

2019. okt. 27. 11:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!