Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz, hogy 28...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy 28 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam várok az igazira, s addig nem szexelek senkivel, de elég sokszor feszült vagyok, S ez az egyik oka, hogy nem találom a párom, s lehet, hogy ha szexelnék egy jót, talán az önbizalmamnak jót tenne. Akkor megtalálnám az igazit. Mit gondoltok, lúzer vagyok?

2020. jan. 8. 19:40
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén,miért nem próbálkozol? Magától nem fog hozzád szállni a siker. Barátkozzál,csajozzál és majdcsak lesz valakid,aki megfelelő partner lesz.
2020. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Egy férfi attól férfi, hogy túlteszi magát ezeken a szarságokon. Kit érdekel hogy leszbi lett? Eleve defektes volt. Nekem is volt bi csajom. Aztán dobott mert hogy ő mégis leszbi... pár hónapra rá összejött egy medvedisznó fejű 50es vállalkozó férfival. Szarni rá 😃 tudod hány defektes barátnőd lesz még? Kezemen se tudom megszámolni nekem hány bolond nőm volt. Ez ilye játék.


Csak azt nem értem eddig mit csináltál? Ha jó kiállású lennél akkor kinézett volna már egy csaj. Én évekig egyedül voltam karrier miatt, de mindig volt valaki akin éreztem, hogy sima ügy lenne és odavan értem. Lehetetlen nem becsajozni, persze ha az "igazit" keresed akkor lehet bukó. Felejtsd el az elveidet, mert pont így szúrod majd el az igazit. Neki már nem egy óriáscsecsemő kell.


Magadtól sohasem lesz semmi. Ide kemény akcióterv kell.

2020. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon, nagyon.
2020. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Eddig mit csináltam? Próbálkozom folyamatosan, de nem sikerül...
2020. jan. 8. 21:14
 25/42 anonim ***** válasza:

Mi a stratégiád? Hol ismerkedsz?


Hány barátod van, és társaságod akikkel elmész ide-oda? Hová jársz szabadidődben?


Munkahely milyen?

2020. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Nem sok barátom van...de azért szoktam eljárni velük. De nem túl gyakran. A munkahely meg felejtős, nem igazán szeretem.
2020. jan. 8. 21:33
 27/42 A kérdező kommentje:
Színházba szoktam, koncertekre.
2020. jan. 8. 21:34
 28/42 anonim ***** válasza:

Na de hol ismersz meg lányokat?

Milyen a stílusod? Hogyan adod elő magadat? Mi az amire büszke vagy és úgy érzed beléd tudna szeretni egy lány?


Gondolom sportolsz valamit, és vannak hosszútávú terveid az életben aminek a megvalósításán dolgozol. Remélem nem otthon laksz 28 évesen... mert az kb a halálos ítélet.

2020. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Interneten, s normálisan közeledek, s nem nyomulok. Régebben krav magaztam meg kondiztam, de most az atanga jóga érdekel. Sajnos még mindig otthon vagyok, mivel nagyon rosszul keresek, s albérletre se
2020. jan. 8. 22:02
 30/42 A kérdező kommentje:
Se futja.
2020. jan. 8. 22:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!