Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz, hogy 28...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy 28 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam várok az igazira, s addig nem szexelek senkivel, de elég sokszor feszült vagyok, S ez az egyik oka, hogy nem találom a párom, s lehet, hogy ha szexelnék egy jót, talán az önbizalmamnak jót tenne. Akkor megtalálnám az igazit. Mit gondoltok, lúzer vagyok?

2020. jan. 8. 19:40
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Fiu vagy.... Akkor bocsi, ugy ertettem higy csajozz be, sok mindenen nem valtoztat xd
2020. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Azt hittem kicsit empatikusabbak lesztek, kivéve az utolsó válaszoló. Fel se fogjátok, milyen nehéz nekem. Egy jó kiállású ember vagyok, rendes s becsületes, akivel lehet komolyan beszélgetni. De manapság ez a személyiség taszító.
2020. jan. 8. 20:16
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Jajj igen, azért vagy még szűz mert tökéletes személyiséged van...
2020. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

4. vagyok. Nem velünk van a baj, hanem veled.

Ha láyn lennél sem lenne tolerancia, de 28 évesen szűz vagy, ha ilyen jól lehetne veled bezsélgetni stb már rég nem lennél az.. És inkább a lányokkal esik ez meg, hogy féltik a szűzességüket, de neked fiúként ez nem fáj stb stb szóavl nem is értem.. Az abaj, hogyha egy korodbeli vagy barmilyen koru csaj meghallja hogy szűz vagy, ugy el fog húzni, hogy mire kettőt pislogsz otthon lesz a csaj te meg csak állsz.. és ez mikor ismetlodik 4x - 5x... mar rég be kellett vna csajozni. valami nagy baj lehet veled. Ez csak egy szűzesség...

2020. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
90%
A várásoddal csak azt érted el,hogy ezután rákezdhesd a rinyát...szedd össze magad és nem kell lúzereskedned.
2020. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

28 éves kapcsolatszűz nő pontosan olyan kegyetlenül nehéz helyzetben van mint egy férfi.


Ez már olyan szinten elferdítette a szexuális és kapcsolati érésedet, hogy nagyon nehezen fordítható vissza.


Az nem úgy működik hogy 28 évig WOW-ozol, meg szerepjátékozol, és majd összejössz egy felnőtt érett dolgozó nővel, és minden jó.

Ennyi egyedüllét és magány után megőrülsz majd egy kapcsolattól és a para miatt fogod elszúrni. Főleg ha meg szűz is vagy.


Nem is tudom segítség nélkül ez menni fog-e, de 28 évesen még csak egy tinikapcsolatod sem volt, és ezt elmondod egy lánynak, akkor fejvesztve fog menekülni.

2020. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Amúgy volt kapcsolatom már 2 éve. De elhagyott a lány, mert leszbikus lett.
2020. jan. 8. 20:49
 18/42 A kérdező kommentje:
Tehát mondjak le az életemről, s szégyelljem magam...elszúrtam.
2020. jan. 8. 20:51
 19/42 anonim ***** válasza:
84%
Annyira voltál jó a csajnál,hogy inkább a saját nemét választotta helyetted...na ez a gáz.
2020. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az én hibám. Ítéljetek el nyugodtan...
2020. jan. 8. 20:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!