Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megbízzak az új nőgyógyászomba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízzak az új nőgyógyászomban és az által felírt fogamzásgátlóban ezek után?

Figyelt kérdés

A problémám ott kezdődött, hogy elmentem egy olyan nőgyógyászhoz, akit nem ismerek, de mindenkitől pozitív visszajelzéseket hallottam róla. Futószalagszerűen végezte a vizsgálatokat, hiszen vagy 1,5 órát késett. Rám is kb. 5 perce volt, pedig lettek volna kérdéseim, de kapkodott. Közölte flegmán, hogy az egész méhszájam be van gyulladva, de ne aggódjak (NE?), viszont azt nem mondta, hogy az eredmény után várna vissza, hogy elmondja mi a további teendő, szükséges-e valamilyen kezelés...


Eddig nem szedtem fogamzásgátlót, most viszont szeretném elkezdeni. Kértem is tőle, hogy ajánljon valamit, erre hozzám vágta a Cypromixet, amiről elég vegyes dolgokat olvastam a neten. Tény, hogy nem drága ez a készítmény (vagy minden nevezzem), de fenntartásaim vannak vele szemben az olvasott vélemények alapján...


Én úgy gondolom, hogy egy orvosnak talán fel kellene tennie bizonyos kérdéseket, esetleg el kellene küldenie legalább egy vérvizsgálatra, hogy a legmegfelelőbb fogamzásgátlót tudja felírni. Azt mondta, hogy csak 1 havit ír fel, és ha tapasztalok valami változást magamon, akkor így nem lesz felesleges pénzkidobás... Ennyi volt az egész vizsgálat, ami egy rohadt nagy csalódás volt számomra, így még én érzem magam rosszul, hogy elmentem hozzá. (és úgy lenyomta a hasam, hogy utána 2 napig rettentően fájt, és még be is lázasodtam, ami nem feltétlenül ennek a vizsgálatnak tudható be, de ki tudja)


Vajon így merjem szedni ezt a csodabogyót, vagy inkább egyből landoljon a kukában??? Ha valakinek van hasonló tapasztalata, vagy bármilyen negatív infója erről a készítményről akkor örömmel és érdeklődve olvasom a véleményeket! Köszönöm előre is!!!


2010. márc. 9. 13:25
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, és az időt, hogy ilyen részletesen kifejtetted a véleményed.

Lehet kicsit túlreagáltam a dolgot az elején, de próba szerencse! Csak egyszerűen félek/féltem...

Elkezdtem szedni, és bízom benne, hogy minden a lehető legjobban alakul. :)

2010. márc. 19. 15:49
 32/32 anonim ***** válasza:

Hálát adok az égnek,nekem olyan jó nőgyógyászom van!

Mondjuk anyukám együtt dolgozott vele 10 évig,így már az ajánlólevele megvolt előre :)

2013. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!