Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Felcseréltem a háromfázisú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felcseréltem a háromfázisú fogamzásgátlóban a tablettát. Mi a tendő?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdtem egy új levelet és véletlenül nem az 1.számú tablettával kezdtem, hanem a 21.számúval. Ezekszerint az erősebbet vettem be gyenge helyett. Kedden meg bevettem a 2.számút tablettát. Most akkor mit csináljak??? Sajnos nem tudok elmenni orvoshoz mert nincs időm. Please segítsetek
2011. aug. 31. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Üsse kő, véletlenül benézted a számot. Folytatod a hármassal ugyan úgy mintha semmi nem történt volna.
2011. aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, most már, ha így megkavartad, ne vedd be az 1-eset. Folytasd tovább a 3-assal és így tovább szedd végig. Szerintem védett leszel, de előfordulhat pecsételő vérzés. De nem vagyok orvos. Ha megvan a nőgyógyászod telefonszáma, hívd fel és kérdezd meg, ha már nem tudsz elmenni. Az a biztos. Ha nem tudod felhívni, én a helyedben azért biztos ami biztos alapon használnék óvszert a párommal, amíg tutira nem tudok beszélni a dokival. Nem hiszem, hogy nem lennél védett, de fő az óvatosság.
2011. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát most bevettem a a kimaradott 1.számú tablettát, és így meg marad a ciklusom csak így a végén 7 helyett 6 erős tabletta lesz :S Nem tudok felhívni orvost mert nincs saját orvosom
2011. aug. 31. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak egy röpke kérdés: ha nincs orvosod, akkor ki írta fel a gyógyszert??? Amúgy az összes fogamzásgátlóhoz (minden gyógyszerhez) mellékelnek egy tájékoztatót, és abban elég világosan le van írva, mi a teendő, ha nem megfelelően szeded.
2011. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 20:56

Nem teljesen. Az enyémben pl. még véletlenül sincs szó arról, hogy mi van, ha felcseréljük a szemeket. :(

2011. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Először is voltam olyan okos megnézni a tájékoztatót, amiben szó sincs ilyesmiről, azért írtam ide. Nekem a házi orvosom szokott felírnim, szal ő meg nem nőgyógyász.

Jó lenne ha valaki leírna hogy ilyen kor mit kell csinálni

2011. aug. 31. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!