Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet baj abból hogy felcserél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj abból hogy felcseréltem a fogamzásgátló tabblettát?

Figyelt kérdés

2 hete szedem, még nem voltam eggyütt a barátommal és történt egy kis baj : felcseréltem a tablettákat.

Nem azt vettem be ami következett volna hanem elnéztem és egy másik péntekit.

Eddig rendesen bevettem ugyanabban az időpontban.

És azt akarom tudni hogy baj e hogy nem azt vettem be ami jött volna?

Nagyon megköszönném ha valaki tudna nekem segíteni.


2011. máj. 1. 18:13
 1/10 anonim válasza:
100%
Szia én úgy gondolom h nem ugyanis pl: ha nekem szerda a menstruációm ötödik napja akkor szerdától szedem nem pedig hétfőtől. Amúgy meg a tartalma mindegyiknek ugyanaz szóval nyugi :)
2011. máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
egyszer láttam olyat, hogy két különböző színű tabi van benne és az egyiket akkor kell szedni, amíg mások 1 hét szünetet tartanak. ne kérdezd, hogy mire jó, mert fogalmam sincs, de abban tuti más van. Ha viszont nem ilyet rontottál el, akkor ne aggódj.
2011. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia :)

Köszi szépen!!!

2011. máj. 1. 18:24
 4/10 anonim ***** válasza:
milyen tablettát szedsz?
2011. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem mindegyik tabletta egyszinű, hallotam arról hogy aki ilyen szineset szed azt nem lehet elrontani de akkor az egyszinűre ez nem vonatkozik. :)
2011. máj. 1. 18:25
 6/10 A kérdező kommentje:
Meliane
2011. máj. 1. 18:25
 7/10 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy 1, vagy több fázisút szedsz. Ha 1 fázísút, semmi gáz. Ha több fázísút, nézd meg, hogy ugyan olyan volt-e a színük. Ha igen, semmi baj. Ha nem, kérdezd meg az orvost.
2011. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
az egy egyfázisú tabletta, tök mindegy melyiket veszed be belőle, csak minden nap szedjed 21 napig kb azonos időben és utána 7 nap szünet
2011. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Megnyugodtam. :)

2011. máj. 1. 18:35
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Meliane-nál teljesen mindegy melyiket veszed be, azért vannak csak ráírva a napok, hogy tudd, bevetted-e aznap :)
2011. máj. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!