Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bízzak a nőgyógyászomban,...

Bízzak a nőgyógyászomban, vagy inkább keressek fel mást?

Figyelt kérdés
Szemölcsszerű kinövéseket vettem észre magamon, elmentem nőgyógyászhoz, ő azt állította nem azok, mivel nem tipikusan azon a helyen vannak, ahol a condyloma lenni szokott, és nem is emelkedik ki annyira. Mikor kérdeztem, hogy mi az ha nem szemölcs, azt mondta hogy ilyen érvégződés, megkérdeztem nem fertőző-e, azt mondta ő nem gondolja annak. Egyébként semmit nem kérdezett előtte, annyit se hogy mikor volt utoljára menstruációm. Kenetet se vett, nem tanácsolt HPV szűrést. Én mégis azt gondolom, hogy teljesen úgy néz ki mint a condyloma. Nem tudom mennyi ideje van ott, de 3 hete biztosan. Nézessem meg mással is, vagy csak tudja a doki hogy mit mond?
2011. aug. 1. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már nem bízok a nőgyógyászokban, már vagy 10 látott de egy év alatt csak rontottak rajtam, javaslom nézed meg mással is, nehogy baj legyen belőle.
2011. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én lehet megkérdeznék egy bőrgyógyászt is
2011. aug. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bőrgyógyászhoz két hét múlva megyek, de oda azért,mert a talpamon meg az ujjamon van egy szemölcs. A nemi szemölcsöt is megnézi?
2011. aug. 1. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze,hisz bőr -és nemibeteg gondozó együtt jár kéz a kézben
2011. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem is félrekezeltek a nogyogyászok,és sok éves szenvedés lett a kovetkezménye.

Aztán rátaláltam Dr Takáts Bélára,aki sikeresen kikezelt.

A legkiválobb szakember,akivel tallálkoztam.

Minden fontos vizsgálatot megcsinál,amikrol más orvosok még csak nem is hallottak,és nem akar feleslegesen hatástalan szerekkel tomni.

Nagyon kedves,kozvetlen és megnyugtato.

Teljesen máshogy viszonyul a beteghez,mint a tobbi orvos.

Minden esetet egyediként kezel,és tényleg meghallgat,és segítséget nyújt.

Olyan betegek is hozzá járnak,akiken más orvosok nem tudtak segíteni.

Kulfoldrol is járnak hozzá páciensek.

O az egyetlen orvos Magyarországon,aki sikeresen kezel olyan betegségeket,mint a krónikus,hosszu ideje tarto gyulladások,a vulvodynia,a dyspareunia,a vaginizmus,a méhszájseb,a kronikus fájdalmak,fertozések,cystitis interestitialis,stb.

Tiszta szívvel ajánlom ot mindenkinek,mert a legkiválobb szakember.O akkor is segített,mikor mások már lemondtak rolam.

2011. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, örülök hogy megtaláltad az orvosod... a kérdésem ugyan nem erre vonatkozott, de nem baj. :)
2011. aug. 5. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!