Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen orvost keressek fel?...

Milyen orvost keressek fel? Mitől van ez?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem császárral. Minden rendben volt. De múlt hónapban és ebben a hónapban mielőtt megjött a menzim,olyan ideges vagyok és szó szerint dührohamaim vannak. Félek magamtól és félek, hogy a babám megijed tőlem. Nem tudom kontrollálni, egyszerűen sík ideg vagyok. Sírok és kb. az egész családdal összeveszek egy pillanat alatt. Idegesít minden és mindenki. Eddig ez nem volt se szülés előtt se utánna két hónapig.
2011. aug. 19. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak általános kimerültség, és csak dolgoznak a hormonok.

Én mégis azt javaslom, alaposan figyeld magad, és figyeljen a párod is.

Próbáljon levenni több terhet rólad.

Én a biztonság kedvéért fölkeresnék egy szülés utáni depresszióval foglalkozó szakembert (pszichológus, kineziológus), nehogy baj legyen a vége.

2011. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Maradjunk a pszichológusnál. Vagy kérj tanácsot a nőgyógyászodtól, talán tud még nevet is adni.
2011. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus, pszichiáter, nőgyógyász.
2011. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!