Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, keressek fel...

Mit tegyek, keressek fel másik orvost?

Figyelt kérdés
Hétfőn kiderült, hogy PCO-m van, voltam vérvételen és minden hormon szintem normális lett, de mégsem jön meg már lassan 3hónapja a menstruációm. A nőgyógyász pedig nem írt fel semmit, még csak fogamzásgátlót sem :S 17/L
2011. okt. 27. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, endokrinológiára kérj beutalót.
2011. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Honnan derült ki, hogy PCOS-d van? Csináltak ultrahangot? Mert ha nem, akkor csak tipp, és valószínűleg nem is igaz.


Ha volt ultrahang, és tényleg PCOS-d van, akkor örülj, hogy nem kaptál fog.gátlót, mert az nem gyógyít meg, csak elnapolja a problémát. (Tablettával nincs menstruáció, csak megvonásos vérzés. Ha abbahagyod, ugyanúgy nem jön meg.)

Tehát, ha tényleg PCOS-d van, akkor endokrinológiára menj, mert ott gyógyítják. Ez anyagcserezavar, ami nőgyógyászati problémákat is okoz.

2011. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen volt ultrahang is.

És az endokrinológián mit fognak csinálni?

Mert ugyebár az összes hormonszintem normális.

2011. okt. 27. 16:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak nemi hormonjaid vannak, PCOS-nél biztos elküldenek cukorterheléses tesztre, a többi hormonjaidat is megnézik.
2011. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
néztek inzulinrezisztenciát és az is rendben van
2011. okt. 27. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!