Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen orvost keressek és mi...

Milyen orvost keressek és mi vár most rám?

Figyelt kérdés
Van a mellemben egy csomó, voltam ultrahangon és ott az az eredmény lett, hogy mindenképpen meg kell műteni.. de nem mondott semmit,mert nem ért rá... hanem azt mondta, hogy keressek egy orvost és az mindent elmond. Nőgyógyászhoz menjek vagy sebészhez?? Lehet gyagya kérdés, de még nem voltam ilyen helyzetben és egyáltalán mi vár most rám?
2010. aug. 24. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak tipp: onkológus-sebész?

(Egyébként meg a qrva anyját az orvosnak. Kutya kötelessége lett volna "útbaigazítani".)

2010. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szió!

Nekem is volt,hogy a házi orvosnak mutattam meg a csomót a mellemben,Ő elküldött a sebészetre.

Mondjuk nekem a tejmirigyeim voltak begyulladva,ezért voltak a csomók.Lényeg a lényeg,szerintem sebészetre menj:)

2010. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!