Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex + megszakítás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex + megszakítás?

Figyelt kérdés
A Pharmatexről sokaknál azt olvastam hogy teherbe estek, de ha a párommal úgy használnánk (én vagyok a ffi) hogy megszakítással kombinálnánk, úgy gondolom jelentősen javulna a hatékonysága. Azonban az a baj, hogy olyan gyógyszert kell szedjek, ami növeli a termékenységet, így is nagyjából megbízható lenne a megszakítás + Pharmatex módszer?

2015. ápr. 17. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyászom mondta, hogy épeszű lány soha nem veszi be a Pharmatexet mert semmi hatása nincsen. A megszakításos módszer meg vagy bejön vagy sem. A legbiztosabb módszer a gumi.
2015. ápr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Előző párommal néha használtuk a Pharmatexet megszakítással, nem volt gond, csak akkor még nem szedtem ezt a gyógyszert ami mellékhatásként a termékenységet növeli. A gumit nem igazán szeretem sajnos.
2015. ápr. 17. 08:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Pharmatex + megszakítás...ja,de attól a betegségek elkaphatók...értem,egyikőtök sem beteg,voltatok teszten és nem léptek félre,sőt a csajod még szűz!
2015. ápr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Nem, nem voltunk teszten, és sem ő, sem én nem vagyunk szüzek. Gondolom te minden pároddal (és nem a sarki kocsmában felszedett 2 fröccsös csatakancákra gondolok, hanem a komoly kapcsolatokra gondolok most) az első gumi nélküli szex előtt elmész egy teljes orvosi kivizsgálásra, ugye?
2015. ápr. 17. 08:44
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
# 3. Te is azok közé tartozol, akik azt hiszik a gumi megvéd mindentől. A gumi akkor jó, ha olyannal dugsz, akit még nem ismersz és persze orálisan nem csináljátok. De akkor is elkaphatod pl. a HIV számos változatát a nemi szervek környékéről. A kérdező kapcsolata láthatólag nem mai. A legjobb védekezés a megbízható partner megválasztása. A gumival meg csak a fatökűek és a fap.i.nájúak dugnak, akik nem érzik a különbséget.
2015. ápr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ott a pont Kinga!
2015. ápr. 17. 09:02
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Kinga, érettebb nő létedre te is elég naiv vagy... Én egy két éves kapcsolatból kaptam hpv-t, méhszájsebet, ő volt az egyetlen akivel nem gumiztunk. De több olyat is ismerek aki a párjától kap rendszeresen vmt. Na és mi van azzal aki kapcsolat előtt akár évekig gumi nélkül gyakran váltogatott? Ilyet is ismerek... Teny hogy sokkal jobb gumi nélkül, de nem biztos h megéri. Komoly kapcsolatban egy idő után el lehet hagyni, de legalább az elejen jó ha van, amég nem ismerjük elégge a másikat.


Mindegy, ez nem a kerdezőre vonatkozik. Neki annyit, hogy szerintem jó lesz úgy, minden esetre peteérés környeken legyenek még óvatosabbak, v akkor ne is csinálják.

2015. ápr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Közben látom marhaságot írtam. Természetesen nem a HIV, hanem a HPV. A HIV-től véd a gumi, ha nincs orális szex. Magyarul a k.rváknál alkalmazható.
2015. ápr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
# 7: Abszolút nem vagyok naiv. Nem hiába írtam a megfontolt partner választást. Csak olyannal, akit jól ismersz. Ha a te a párodtól kaptál el valamit, akkor a párod nem volt megbízható. Azaz te vagy a naiv. Persze lehet gumizni, de mint írtam az nem véd meg, csak ha nincs oráils szex. Erre mit lépsz?
2015. ápr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
#9, igen, talán naiv voltam, meg óvatlan. Amúgy sztem ő is régebbről hozta, mert igen jól ment neki a megszakításos... Amúgy leginkább azon akadtam ki, hogy le "fanemiszervűzted" aki gumizik :). Mondjuk több éves kapcsolatban az sztem is furcsa, de van aki nem akar, vagy nem szedhet gyógyszert, a párja meg nem tud megszakításost, vagy attól a módszertől nagyon félnek...
2015. ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!