Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakítás+óvszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakítás+óvszer?

Figyelt kérdés

Óvszerrel és megszakítással védekezünk(tehát kiveszem a vége előtt) Szerintetek így sok esély van a teherbeesésre? Múlt hónapban is barátnőmnek 35. napra jött meg a menszesze... én nagyon féltem, hogy baj lehet, Ő nem... most megint a 28. napnál járunk már a melle feszül pár napja menszesz még sehol, de én félek, hogy terhes... A tabletta tervbe van, de fél a nőgyógyászati vizsgálatoktól és még várunk vele, nem erőltetem, majd ha szeretné akkor szedni fog. Bár a ciklusai mindig 30+ ezelőtt is meg még nem állt be neki. Most annyi gixer történt, hogy 1x mikor a vége előtt kivettem félig le volt csúszva az óvszer, akkor lehetett mikor kihúztam mert végig éreztem, hogy gumival vagyok benne... szerintetek féljek? Merev állapotban húztam ki ezért nem értem, miért csúszhatott le bár elég szűk zárt lábbal lehet az volt a gond.

Azért védekezünk így, mert megszeretném óvni az abortusztól és a lelki traumától... Nem szeretném ha ilyenen át kellene mennie, nekem így is élvezhető a sex sőt szeretek ráélvezni.

Szóval aggódjak?

Én 18/F, Ő 17/L



2015. márc. 11. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen biztonságos, ne félj. Ha nagyon biztosra akarsz menni, keress olyan óvszert, ami spermiciddel van bevonva, akkor már az előváladéktól sem kellene tartanod, és bátran szexelhettek, félelem nélkül.
2015. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Én külön-külön is alkalmaztam már a két módszert, és még sose volt gond...


Amúgy eleg fura ez a 30+, de van aki alkatilag ilyen. Ne izguljatok annyira, mert az sokat tud rontani az elvezeten! A gumi arra van, hogy ne kelljen kihúzni, mert helyes használat esetén szinte biztosra véd! :)

2015. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Évek óta gumit használunk, egyszer se volt baj. (Mindkét párom gond nélkül belém élvezett)

Ne parázz már ennyire :D Ha nincs levegő az óvszerben, nem fog kiszakadni, ha pedig nem szakad ki akkor majdnem semmi esély nincs hogy teherbe essen a lány. Ha pedig kiszakad, azt úgyis látjátok. Ha normálisan húzod fel, nem lesz gond.

21/L

2015. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Rendszertelen még neki! :) Néha volt, hogy 26. nap jött meg de általában 30-32, de volt már 36 nap is.


Köszönöm a válaszokat! :)

2015. márc. 11. 21:50
 5/9 anonim ***** válasza:
9 éve óvszerrel védekezek úgy hogy nincs megszakítás is, sose lettem terhes. Ha jól használod az óvszert, nem lehet baj.
2015. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2015. márc. 11. 22:12
 7/9 anonim ***** válasza:
nem lesz baj
2015. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Rendszertelen még neki! :) Néha volt, hogy 26. nap jött meg de általában 30-32, de volt már 36 nap is."


Egy kis félreértést hadd oszlassak el: NEM rendszertelen neki, hanem nagyon is normális, rendszeres!


A rendszeres ugyanis annyit tesz, hogy rendszeres időközönként, átlagosan ugyanannyi napra, normális esetben 21 és 36 nap között menstruál!


Csak a tankkönyvi ciklus 28 napos, és soha, semmilyen életkorban nem feltétel hogy valakinek napra pontosan beálljon.

2015. márc. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Majd megírom a fejleményeket, ha nem felejtem el!

2015. márc. 12. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!