Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakitassal voltam egyutt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakitassal voltam egyutt a baratommal. Szerintetek lesz belole baj?

Figyelt kérdés

Igen,tudom,ez nem fogamzasgatlo modszer es ne szexeljek ha ezt nem tudom.


De szeretnem a velemenyeteket ill. tapasztalatokat.


Ovszert hasznalunk,volt egy ido,mikor fogamzasgatlot szedtem,de nagyon rosszul voltam tole,abba kellett hagynom. A fogamzasgatlot azert kezdtem el szedni,mert mindketten utaljuk az ovszert es allandoan tortenik valami,vagy kiszakad,vagy lecsuszik,bennem marad.


Ket hete voltunk egyutt. Ovszert hasznaltunk az elejetol,a vegen altalaban oralisan kenyeztetem,es igy megy el. Most is z tortent,de csinaltam vagy 3/4 oraja es nem ment el. Es vegul csak kieroszakolta (igen,ebben is en vagyok a hibas,tudom. Hulye vagyok,h engedtem.),hogy gumi nelkul szexeljunk. Kb ot perc volt es elelvezett(persze nem bennem).


Par napja erzem,hogy hisztis vagyok es meg fog jonni. Tegnap azt hittem meg is jott. Egy kicsit vereztem. De kesobb mar nem volt semmi. Ma ugyanugy nem jott meg,semmilyen folyasom sincs. Semmi.

Izgulos tipus is vagyok es kezdek megijedni.


Miert lehet az,hogy volt egy nagyon kis verzesem,majd semmi??



2015. febr. 23. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
"kiszakad,vagy lecsuszik,bennem marad" Akkor ti valamit rohadtul rosszul csináltok. És igen, lehet belőle baj.
2015. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elozo honapban 21-en jott meg, mindig kesik par napot,tehat mostansag kell megjonnie.
2015. febr. 23. 12:24
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Baj nem lesz, hacsak nem volt nemi beteg. Viszont egy édes kis csöppségnek lehet, hogy hamarosan az anyukája leszel!

De ez ugyebár nem szabad, hogy váratlanul érjen, elvégre ennek tudatában engedted, hogy bumi nélkül is betegye. ;-)

2015. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 October15 ***** válasza:
Szakszóval ezt hívják úgy, hogy demográfiai fordulat. :)
2015. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen,valoszinu. De nem en csinalom. Elotte masfel evig kifogastalanul hasznaltuk az ovszert az elozo baratommal. Soha nem tortent semmi. De most, en nem tudom mit csinal vagy miert,de allandoan csuszkal a gumi. Pedig joval vastagabb,mint az exem.


Azt tudom,h lehetni lehet belole baj. Ezert is izgulok.

2015. febr. 23. 12:28
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszonom! :) A lenyeg,hogy megnyugodtam!
2015. febr. 23. 12:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem benned élvezett el, akkor az nem akkora katasztrófa, bár volt már rá példa, hogy valaki ettől függetlenül teherbe esett, az előváladékban is előfordulható hímivarsejtek miatt. Bár van eset az ellenkezőjére is, barátnőmék 4 éve megszakításos módszerrel szexelnek, és egyszer sem volt gond belőle. De ettől függetlenül még nem ajánlatos.
2015. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7-es koszonom szepen a valaszt! Az elso ertelmes es nem lenezo. Az en kornyezetemben is sok ember van,aki megszakitasos modszerrel el nemi eletet es eddig meg nem esett teherbe. De en beleorulnek. Annyira ideges vagyok most is,hogy szerintem mar inkabb csak amiatt nem jon meg.

Igen,tudom,hogy az elovaladek is tartalmazhat spermiumokat.

Megegyszer koszonom a valaszt!


Mellesleg nagyon szivesen lennek anyuka, es leszek is remelhetoleg, de nem ilyrn fiatalon es nem ilyen anyagi helyzetben.

2015. febr. 23. 13:01
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező: van aki évekig így csinálja és nincs belőle gond, van olyan aki több 10 évig is


Szerencse kérdése végülis


Ha szupertermékeny vagy iszonyatpontos ciklussal,akkor van rá pici esély!

2015. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
2hét múlva tesztelj ha nem jön meg a vérzés
2015. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!