Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakitassal voltam egyutt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakitassal voltam egyutt a baratommal. Szerintetek lesz belole baj?

Figyelt kérdés

Igen,tudom,ez nem fogamzasgatlo modszer es ne szexeljek ha ezt nem tudom.


De szeretnem a velemenyeteket ill. tapasztalatokat.


Ovszert hasznalunk,volt egy ido,mikor fogamzasgatlot szedtem,de nagyon rosszul voltam tole,abba kellett hagynom. A fogamzasgatlot azert kezdtem el szedni,mert mindketten utaljuk az ovszert es allandoan tortenik valami,vagy kiszakad,vagy lecsuszik,bennem marad.


Ket hete voltunk egyutt. Ovszert hasznaltunk az elejetol,a vegen altalaban oralisan kenyeztetem,es igy megy el. Most is z tortent,de csinaltam vagy 3/4 oraja es nem ment el. Es vegul csak kieroszakolta (igen,ebben is en vagyok a hibas,tudom. Hulye vagyok,h engedtem.),hogy gumi nelkul szexeljunk. Kb ot perc volt es elelvezett(persze nem bennem).


Par napja erzem,hogy hisztis vagyok es meg fog jonni. Tegnap azt hittem meg is jott. Egy kicsit vereztem. De kesobb mar nem volt semmi. Ma ugyanugy nem jott meg,semmilyen folyasom sincs. Semmi.

Izgulos tipus is vagyok es kezdek megijedni.


Miert lehet az,hogy volt egy nagyon kis verzesem,majd semmi??



2015. febr. 23. 12:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2015. febr. 23. 21:57
 12/13 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Na? :)

2015. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Huh ez mar nem most tortent. :)


Nem estem teherbe. Nem tortent semmi olyan hal' istennek, amit ne tudtam volna kezelni. :)

2015. dec. 7. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!