Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem tudnak vigyázni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak vigyázni? Csak nekem szúrja ez a szemem?

Figyelt kérdés

Naponta kb óránként látok olyan kérdést, hogy "lehetek terhes?"- "lehet hogy terhes vagyok?"


És a legtöbbje azt írja, hogy nem védekeztek, vagy megszakításos módszerrel csinálták.


Mi a fenéért nem tudnak az emberek (vagyis inkább a fiatalok) védekezni? Miért sajnálnak egy doboz gumira 1000 Ft-ot, amibe van 3 db??? De inkább azt a pénzt elbulizzák, elisszák, aztán jönnek ide, hogy most akkor baj van ???


Nem értem minek szexel az, akinek semmi felelősségérzete ?


Azt megértem, ha kiszakad a gumi véletlenül, vagy normális gyógyszerszedés mellett csúszik be a baba.


Miért csinálják ezt ???


2014. aug. 14. 14:13
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
45%
gumiban kefélni csak faszverés
2014. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

#30

ahogy gondolod, de aztán majd kérdezd meg valamelyik nőt, hogy írt e már ki ide kérdést, miután megdugtad :)

2014. aug. 14. 14:52
 33/40 anonim ***** válasza:
68%

Megint összefújta a szemetet a szél.

Én együtt sem lennék olyannal, aki elvárná, hogy fogamzásgátlót szedjek (szedtem már régebben, és meg is szívtam).


Úgy tűnik, hogy nagy szerencsém van a barátommal, ugyanis neki semmi kifogása a gumi ellen. Volt már, hogy gumi nélkül csináltuk, de azt mondta, hogy nincs is olyan nagy különbség, és nem is ragaszkodik hozzá, hogy úgy csináljuk megint.

2014. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
25%
A lánynak persze, hogy jó, ő érzi magában a farkat. Csak mi nem érezzük annyira a puncit tőle.
2014. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
50%
ó igen, megéri gumi nélkül, csak azért mert szorít, mi? utána meg majd milliókat költhetsz a születendő gyermekedre:) hát sok szerencsét. ha nem "kényelmes", ne szexelj. ez nem így működik. itt egy emberi életről van szó, ha úgy alakul, te meg arra fogod majd, ha megkérdezi, hogy hogyan lett, hogy nem volt kényelmes a gumi? vicces lesz.
2014. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
54%
Én az ilyen "gumival nem jo,szarjuk le a védekezést " pasikat befektetném egy abortuszra
2014. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
50%

Látod kérdező, az egyik oka pont itt van a szemed előtt: A csapból is az folyik, hogy "a gumi fos", "a gumi egy szar", "a gumiban nem érzel semmit", "a gumi szorít".

A kis taknyosok meg 12 éves koruktól ezeket olvassák. Naná, hogy nem akarják gumival.


Azért az itteni "férfiak" is elgondolkodhatnának egy kicsit.

1. Ők nem használnak gumit, mert ugye szar, de a nő szedjen tabit. Az persze nem gond, ha hüvelygombája lesz, depressziós lesz tőle, fáj a melle, netalántán kap egy tüdőembóliát vagy szétcseszi a ciklusát. Az nem a pasinak rossz, így az nem számít

2. Nem használ gumit, mert ugye szar, de persze a csajnak nem lesz szar, mikor kikaparják belőle a gyerekét. Nem neki kell kórházba menni, végigszenvedni a műtétet az összes következményével, és azzal a tudattal élni, hogy kiszedték belőle a saját gyerekét.


A kérdező feltételezem a fiatal, tizenéves tinikre vonatkoztatta a kérdést, akik még tutira nem akarnak gyereket.

És ilyen verzió esetén nem az a kérdés, hogy hogy a jobb a szex, hanem az, hogy mivel lehet elérni, hogy semmiképp se legyen gyerek. És erre bizony fiatal korban az óvszer a legalkalmasabb.


Később, mikor az ember már jobban tud felelősséget vállalni egy esetleges becsúszott terhesség miatt, akkor át lehet térni kevésbé biztos védekezési módszerekre, de addig nem a kényelem az első!


Abban pedig egyetértek, hogy azért nem tudjátok gumiban egyáltalán élvezni, mert bemagyarázzátok magatoknak, hogy márpedig szar.

Lehet, hogy tompít valamennyit, de az, hogy nem érzel semmit, enyhe költő túlzás.

Érdekes módon eddig minden partneremmel kezdetben óvszerrel szeretkeztünk, és egyiknek sem azt láttam az arcán, hogy nem érez semmit, vagy épp borzalmasan szenved.

2014. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
54%

Jah, és a kedvencemet kihagytam:D Mikor a pasi nem akar gumit (mert ugye szar), a csaj meg teherbe esik, és van akkora "szemét", hogy meg is akarja tartani.

Na akkor jön ám a sírás, hogy a büdös szemét k.va nem hajlandó abortuszra menni...

2014. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Miért mindig a pasinak lenne a dolga védekezni? Az első hónapokban még oké, de egy hosszú monogám kapcsolatba miért nem lehet tabit szedni, hogy talán mi is élvezzük? Ti nyílván nem tudjátok mekkora különbség gumis és natúr szex között, csak a félj babától maszlagot nyomjátok.


Hasonlításképp akkora lehet a különség mint a minden alkalommal orgazmussal végződő és minden alkalommal orgazmus nélküli szex között.

2014. aug. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
#37-es jól le lett pontozva, pedig igazat szól!!
2014. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!